Intencje

  Intencje Mszy Świętych

24.09.-30.09.2018 r.

 

  PONIEDZIAŁEK
Ss. + Teodor Łątka (gregorianka)
615 1)+Maria i Jan Bujak
2)+Janina i Stanisław Mazurkiewicz
700 W intencji Tadeusza Gruszczyńskiego w 70 rocznicę urodzin o zdrowie i błogosławieństwo Boże od żony
1800 1) W 3 rocznicę urodzin Marcela
2)+ Elżbieta i Władysław Dąbrowscy
  WTOREK
Ss. + Teodor Łątka (gregorianka)
615 + Maria Rogozińska
700 + Jadwiga i Czesław Wiejaccy- 23 rocznicę śmierci Jadwigi
1800 1)+ Jadwiga i Michał Topa
2)+ Janina Bajorek w 40 rocznicę śmierci
  ŚRODA
Ss. + Teodor Łątka (gregorianka)
615 + Edward Płachno od pracowników i instruktorów Nauki Jazdy byłego Ośrodka Szkolenia Kierowców LOK w Tuchowie
700 + Barbara Majerska od siostry Danuty z córkami
1800 W 18 rocznicę urodzin Dominika
  Czwartek
Ss. + Teodor Łątka (gregorianka)
615 1)+ Jan Świderski od syna Piotra
2)+ Krzysztof Chmielowski od brata Arka z rodziną
700 + Wiesław Płachno- od żony i dzieci
Szp. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Heleny Wilga
18.00 + Stanisława Świątek- 10 r. śm. – od Krystyny
  PIĄTEK
Ss. + Teodor Łątka (gregorianka)
615 + Bolesław Reczek- Ziemski od wnuków
700 + Emil Rempała od Grzegorza Olecha
M.Op. + Andrzej Skruch od kolegów z PiS w Tuchowie
1800 1)+ Zygmunt Stanuch od żony Janin
2)+ Marek Wrona
  SOBOTA
Ss. + Teodor Łątka (gregorianka)
615 + Edward Kot od siostry Józefy z mężem
700 1)+ Edward Płachno od brata Michała z rodziną
2)+ Urszula Boratyńska od wnuka Sebastiana z rodziną
3)+ Eugeniusz Srebro od działkowiczów ogrodu Bratek w Tuchowie
4)+ Maria Szarek od syna Stanisława
1800 + Włodzimierz Baran w 20 rocznicę śmierci od żony Barbary z dziećmi
  NIEDZIELA
Szp. + Czesława Piechota od oddziału Ginekologiczno- Położniczego w Tuchowie
630 + Julia, Helena, Stanisław, Andrzej
830 + Jerzy Karpiel od Anny Karpiel
1000

(M. Op.)

W 40 rocznicę ślubu Alicji i Tadeusza Kurczab, podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej
1000 1)+ Teodor Łątka (gregorianka)
2)+ Franciszek Kukla od rodziny
1130 1)+ Marian Witek i wnuk Mariusz Starzyk
2) Pro Populo- w 1 rocznicę urodzin dzieci
1400 + Zygmunt Stanuch od żony
1800 +Marta Wojtkiewicz od Wandy i Waldemara Siwek

 

 

 

 

Intencje Mszy Świętych

17.09.-23.09.2018 r.

 

  PONIEDZIAŁEK
Ss. + Leszek Krężel od Doroty i Andrzeja Bańbur
615 1)+ Stanisław Hudyka w 15 rocznicę śmierci
2)+ Helena Poręba od Anny Fijor z rodziną
700 + Anna; Bronisław; Józef Jackowicz w 16 rocznicę śmierci Anny
1800 1)+ Teodor Łątka (gregorianka)
2)+ Tadeusz Szczurek w 33 rocznicę śmierci
  WTOREK
Ss. + Helena Poręba od Haliny i Mariana Zygadło
615 + Stanisław Patyk w 4 rocznicę śmierci, oraz zmarli z rodziny
700 1)+ Zygmunt Stanuch od żony
2)W 47 rocznicę ślubu Franciszki i Zbigniewa podziękowanie za wspólnie przeżyte lata i z prośbą o Boże błogosławieństwo
1800 + Teodor Łątka (gregorianka)
  ŚRODA
Ss. + Jerzy Karpiel od działu montażu firmy Wimed
615 1)+ Leszek Krężel od siąsiadów Marii i Piotra Wójcików

2)+ Adam Rempała od siostrzenicy Joanny z rodziną

700 + Maria; Michalina i Alojzy Olech
1800 + Teodor Łątka (gregorianka)
  Czwartek
Ss. + Zuzanna Prokuszki od Genowefy Bogdanowicz z synem
Szp. + Joanna Gubała od wnuka Pawła z rodziną
615 1)+ Zofia Igielska od rodziny Majchrowiczów
2)+ Marta Wojtkiewicz od rodziny Malinowskich z ulicy Wróblewskiego
700 + Agnieszka Gawlica w 17 rocznicę śmierci od córki z rodziną
18.00 + Teodor Łątka (gregorianka)
  PIĄTEK
Ss. + Zofia Igielska od siostrzenicy Marii z rodziną
615 + Zuzanna Prokuszki od szwagierki Janiny i Ludwiki
700 1)+ Zygmunt Stanuch od żony
2)+ Jerzy Karpiel od kolegów z Tuchowa
M.Op. + Józef Wiejacki od Daniela Kozioła
1800 + Teodor Łątka (gregorianka)
  SOBOTA
Ss. + Marta Wojtkiewicz od Elżbiety i Jerzego Kukułków
615 + Zofia Igielska od sąsiadów Piotrowskich
700 1)+ Zbigniew Einlajn w 10 rocznicę śmierci
2)+ Alfred Kulas
3)+ Leszek Krężel od Renaty i Roberta Kajmowiczów z Gromnika
4)+ Jerzy Karpiel od działu montażu firmy Wimed
1800 + Teodor Łątka (gregorianka)
  NIEDZIELA
Szp. + Czesława Piechota od oddziału Ginekologiczno- Położniczego w Tuchowie
630 + Marianna, Wacław Bednarscy od córki Anny z mężem Markiem
830 + Waleria Klimek w 36 rocznicę śmierci
1000

(M. Op.)

+ Zofia i Wojciech Mastalscy, w 9 rocz. śmierci Zofii od syna Jana z żoną
1000 + Władysław Ginter w 4 rocznicę śmierci
1130 1)W 30 rocznicę ślubu: Janusza i Elżbiety podziękowanie za wspólnie przeżyte lata zprośbą o zdrowie i dalsze błogosławieństwo dla całej rodziny
2) +Zofia Igielska od koleżanek Barbary, Jadwigi i Marii
1400 Pro Populo
1800 + Teodor Łątka (gregorianka)

 

W najbliższym czasie poza parafią będą odprawione następujące Msze Święte:

 

+ Leszek Krężel od rodziny Furgał z Tarnowa

+ Leszek Krężel od Romany i Zbigniewa Karcińskich

+ Leszek Krężel od Danuty i Fabiana Czermak

+ Leszek Krężel od Marii i Alojzego Ciszek z rodziną

+ Leszek Krężel od Alicji Patyk

+ Leszek Krężel od Marcina Patyk z rodziną

+ Leszek Krężel od Edyty Para z rodziną

+ Leszek Krężel od Tomasza Ciszka

+ Leszek Krężel od Bogumiły i Mariana Mazur

+ Helena Poręba od Joanny Kamuń z rodziną

+ Helena Poręba od Anny i Jana Poręba

+ Helena Poręba od mieszkańców Bloku 13 klatka I i II

+ Helena Poręba od mieszkańców Bloku 13 klatka I i II

+ Helena Poręba od Antoniny i Kazimierza Hudyka z rodziną

+ Helena Poręba od pracowników sklepu „Nikola’’

+ Helena Poręba od szwagra Stanisława z rodziną

+ Helena Poręba od Mateusza Łątka

+ Helena Poręba od Renaty Cieśli z rodziną

+ Zofia Igielska od siostrzeńca Stanisława z rodziną z Śidziny

+ Zofia Igielska od Gosi i Dziabar z rodziną z Polski i Pakistanu

+ Zofia Igielska od sąsiadów Klimków z rodziną

+ Jerzy Karpiel od koleżanki Zofii Molek

+ Jerzy Karpiel od bratanicy Katarzyny Mróz z rodziną

+ Jerzy Karpiel od Ewy Potok

+ Jerzy Karpiel od Włodzimierza Sosnowskiego

+ Jerzy Karpiel od Zdzisława Karpiela z rodziną

+ Jerzy Karpiel od rodziny Stańczyków z osiedla

+ Jerzy Karpiel od Bożeny i Krzysztofa Poznańskich

+ Jerzy Karpiel od bratanka Jakuba

+ Jerzy Karpiel od bratanicy Magdy z rodziną i mamą

+ Jerzy Karpiel od bratanka Bartłomieja Karpiela

+ Jerzy Karpiel od kolegi z boiska, Zbigniewa Styrkowca z rodz.

+ Marta Wojtkiewicz od personelu zakładu fryzjerskiego

+ Marta Wojtkiewicz od Marty i Stanisława Królów z rodziną

+ Marta Wojtkiewicz od Jadwigi Augustyńskiej- Majchrowicz

+ Marta Wojtkiewicz od Marty Dulian z rodziną

+ Marta Wojtkiewicz od Janusza Łukasika z rodziną

+ Marta Wojtkiewicz od pracowników DPS w Karwodrzy

+ Marta Wojtkiewicz od Ewy i Jerzego Lasków

+ Marta Wojtkiewicz od Tomasza Drogosia z rodziną

+ Marta Wojtkiewicz od zakładu pogrzebowego Jasica

+ Marta Wojtkiewicz od Eweliny Jasica z rodziną

+Jan Świderski od koleżanek i kolegów syna z Zakładów Mechanicznych w Tarnowie

+Jan Świderski od koleżanek i kolegów syna z Zakładów Mechanicznych w Tarnowie

+Jan Świderski od koleżanek i kolegów syna z Zakładów Mechanicznych w Tarnowie

+Jan Świderski od współpracowników syna Bogusława z ATB Tamel Tarnów

+Jan Świderski od współpracowników syna Bogusława z ATB Tamel Tarnów

+Jan Świderski od współpracowników syna Bogusława z ATB Tamel Tarnów

+Jan Świderski od Włodzimierza i Barbary Dudek

+Jan Świderski od rencistów i emerytów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie

+Jan Świderski od Dyrekcji i Grona Ped. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie

+Jan Świderski od prac. administracji i obsługi Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie

Intencje Mszy Świętych

10.09.-16.09.2018 r.

 

  PONIEDZIAŁEK
Ss. +Karol Nalepka od rodziny Gierackich
615 1)+ Teodor Łątka (gregorianka)
2)+ Stanisław Zając od sąsiadów Malinowskich
700 + Józef Piątek w 4 rocznicę śmierci oraz za Romana i Joannę Cieśla i ich córkę Romanę
1800 1)+ Zygmunt Stanuch od żony
2)+ Stefan; Salomea Janiczek
  WTOREK
Ss. + Kornelia Lisiak od sąsiadów z bloku 4 A
615 1)+ Teodor Łątka (gregorianka)
2) O powrót do zdrowia i błogosławieństwo Boże dla Marty
700 1)+ Paulina i Sendy Monez w 5 rocznicę śmierci Sendyego
2)+ Józef Nowak od Teresy i Władysława Sarad z rodziną
1800 1)O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Eleonory Majchrowicz od przyjaciół
2) W intencji Ojczyzny
  ŚRODA
Ss. + Krzysztof Chmielowski od teściowej
615 + Jerzy; Roman; Franciszek i Ewa w 6 rocznicę śmierci
700 1) + Teodor Łątka (gregorianka)
2)+ Adam Rempała w 1 rocznicę śmierci
1800 + Jan Łątka w 36 rocznicę śmierci
  Czwartek
Ss. + Ryszard Wrona od sąsiadki Janiny Stanuch
Szp. + Eugeniusz Srebro od Małgorzaty Bakulińskiej
615 1)+ Zygmunt Stanuch od żony
2)+ Bolesław Reczek- Ziemski od córki Agnieszki
700 + Teodor Łątka (gregorianka)
18.00 + Benedykt Gurbisz w 3 rocznicę śmierci
  PIĄTEK
Ss. + Maria Szarek od wnuka Michała
615 + Ryszard Wrona od siostry Danuty z córkami
700 1)+ Teodor Łątka (gregorianka)
2)+ Zygmunt Stanuch od brata Jerzego z rodziną
M.Op. + Salomea Piktas od chrześnicy Zofii z rodziną
1800 + Tadeusz Sajdak w 59 rocznicę śmierci
  SOBOTA
Ss. + Roman Klimek od Barbary i Józefa Gut
615 + Maria Kras w 24 rocznicę śmierci
700 1) + Teodor Łątka (gregorianka)
2)+ Zygmunt Stanuch od żony
3)+ Kornelia Lisiak od córki Anny z rodziną
1400 Ślub
1500 Ślub
1800 + Jan Świderski od siostry Teresy
  NIEDZIELA
Szp. + Edward Kot od Janusza Łabno
630 + Maria i Marian Wójcikowie
830 + Franciszek Dąbrowski w 23 rocznicę śmierci
1000
(M. Op.)
Pro Populo
1000 + Teodor Łątka (gregorianka)
1130 1) W 48 rocznicę ślubu Marii i Władysława Sukienników od dzieci
2) W intencji Kacpra w 3 rocznicę urodzin w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę MB
1400 + Janina Ciszek w 26 rocznicę śmierci
1800 W intencji Bartosza z okazji 18 rocznicy urodzin dz.-bł.

W najbliższym czasie poza parafią zostaną odprawione następujące Msze Święte:

 

+ Eugeniusz Srebro od bratowej Marii z rodz. z Zalasowej

+ Eugeniusz Srebro od Jadwiga i Rafał Nosek z rodziną

+ Eugeniusz Srebro od Piotra i Aleksandry Cich

+ Eugeniusz Srebro od Syn Ryszard z rodziną

+ Eugeniusz Srebro od Agnieszki; Sylwestra; Łucji Zabielny

+ Eugeniusz Srebro Anna Cisek z rodziną

+ Eugeniusz Srebro od firmy pogrzebowej Salvation

+ Eugeniusz Srebro od Jana Lisiaka z rodziną

+ Eugeniusz Srebro od szwagra Mariana z rodziną

+ Eugeniusz Srebro od Romana; Moniki; Janusza

+ Eugeniusz Srebro od rodzin Iwańców i Wróblów

+ Eugeniusz Srebro od Lucyny i Andrzeja Kępa

+ Eugeniusz Srebro od Agnieszki i Antoniego Toczków z rodziną

+ Eugeniusz Srebro od Genowefy Srebro

+ Eugeniusz Srebro od koleżanek i kolegów z Tuchowa

+Zofia Igielska od sąsiadów Gawronów

+Zofia Igielska od przyjaciółki p. Starzykowej

+Zofia Igielska od rodz. Malisiewicz i Zawrzykraj

+Zofia Igielska od Jadwigi Augustyńskiej-Majchrowicz

+Zofia Igielska od Anny i Pawła Górka z rodz.

+Zofia Igielska od Iwony i Roberta Gierackich  z Niemiec

+Zofia Igielska od Danuty Gierackiej z córką Beatą

+Zofia Igielska od Zofii i Waldemara Bajor

+Zofia Igielska od wnuków Jakuba, Michała i Ani z rodzinami

+Zofia Igielska od Zarządu Towarzystwa Miłośników Tuchowa

+Zofia Igielska od sąsiadów Piotrowskich z rodz.

+Zofia Igielska od Rodziny Edmunda Bojanowskiego

+Zofia Igielska od Grzegorza i Marzeny Igielskich z rodz.

+Zofia Igielska od Genowefy Szeląg

+Zofia Igielska od Zofii Ziółko

 

 

Intencje Mszy Świętych

03.09.-09.09.2018 r.

 

  PONIEDZIAŁEK
Ss. + Barbara Gąciarz oraz Zofia i Władysław Gąciarzowie
615 1)+ Teodor Łątka (gregorianka)
2)+ Wojciech Czopkowicz od kolegów i koleżanek z Tuchowa
800 Rozpoczęcie roku szkolnego dla młodzieży
930 Rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów szkoły podstawowej
700 + Stefania, Władysław Rąpała, córka Janina, syn Stanisław i Bolesław
1800 1)+ Marek Wrona z okazji urodzin
2)+ Stefan i Ludwika (k) Gacek
  WTOREK
Ss. +Maria Kras od Marii Maniak
615 1)+ Teodor Łątka (gregorianka)
2)+ Teodor Łątka od Dariusza i Barbary Kawów z rodziną
700 + Helena, Walerian Ryba, syn Kazimierz
1800 1)+ Stanisław Ryndak i zmarli z rodziny
2)+Urszula Boratyńska od córki Małgorzaty
  ŚRODA
Ss. +Urszula Boratyńska od wnuka Tomasza z rodz.
615 1)+ Teodor Łątka (gregorianka)
2)+ Stanisława (k) Gacek od sąsiadów z ulicy Polnej
700 + Zygmunt Stanuch od żony
1800 W 35 rocznicę ślubu: Anny i Kazimierza podziękowanie za przeżyte lata z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie
  Czwartek
Ss. +Jan Bandyk od Barbary Gut
Szp. Kazimierz Malig od rodz. Gorzałczanych
615 1)+ Teodor Łątka (gregorianka)
2)+ Marta Wojtkiewicz od Ewy i Grzegorza Dudów
700 + Zuzanna Prokuszki od rodziny Muchów
18.00 + Józef Sutkowski

 

 

  PIĄTEK
615 1)+ Teodor Łątka (gregorianka)
700 + Henryk i Stanisława Szczerba z ok. 51 rocznicy śmierci Henryka
1500 + Zygmunt Stanuch od żony
M.Op. +Józef i Helena Próchnik
1800 + Zofia Odroniec w 9 rocznicę śmierci
  SOBOTA – Narodzenie NMP
630 + Teodor Łątka (gregorianka)
830 1)+ Zofia Igielska od Marii Jackowicz z dziećmi
2)+ Zuzanna Prokuszki od Waldka z żoną i dziećmi
1000 +Marian Kras od wnuka Dominika z rodz.
1600 +Jan Bandyk od mamy
1630

(M. Op.)

+ Ryszard Lech w 4 rocznicę śmierci
1800 + Maria Smoter z okazji imienin
  NIEDZIELA
Szp. +Karol Nalepka od rodz. Gierackich
630 + Kazimierz ( 2r. śm.), Zofia Igielscy i syna Marka
830 + Kazimierz Grzenia
1000

(M. Op.)

+ Józef Piątek w rocznicę śmierci od mamy
1000 PRO POPULO
1130 1)+ Tadeusz Czekaj w 17 rocznicę śmierci
2)+ Jan Prusak w 37 rocznicę śmierci i żona + Maria
1400 + Teodor Łątka (gregorianka)
1800 +Kazimierz Karpiel w 18 rocznicę śmierci

W najbliższym czasie poza parafią zostaną odprawione następujące Msze Święte:

+Urszula Boratyńska od Wojciecha Igielskiego z rodz.

+Urszula Boratyńska od Tomasza Igielskiego

+Urszula Boratyńska od Piotra Igielskiego i Karoliny Lisek

+Urszula Boratyńska od Moniki i Marcina Igielskich

+Urszula Boratyńska od Elżbiety Witek

+Urszula Boratyńska od Marii Dulian z rodz.

+Urszula Boratyńska od rodz. Siwków z Kęt

+Urszula Boratyńska od rodz. Łazarczyków z Legionowa

+Urszula Boratyńska od współpracownic córki Bogusławy z Agawy

+Urszula Boratyńska od prac. Administracji GS w Tuchowie

Intencje Mszy Świętych

27.08.-02.09.2018 r.

 

  PONIEDZIAŁEK
Ss. +Józef Kras od Magdaleny i Zbigniewa Sarad
700 1)+ Helena Poręba od Marii Żaba
2)+ Joanna Gubała od wnuczki Anny z mężem i dziećmi
1800 1)+ Józef Jackowicz, Stefania, Jan Czenczek z okazji urodzin Józefa
2)+ Helena i Franciszek Mazurkiewicz od kuzyna Kazimierza Nowaka
  WTOREK
Ss. + Zygmunt Stanuch od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Pracowników Szkoły Podstawowej w Tuchowie
700 1)+ Kornelia Maria Lisiak od wnuków Kasi i Jakuba
2)+ Zuzanna Bronisława Surus od córki Danuty z mężem
1800 1)+ Adam Łątka w 7 rocznicę śmierci
2)+ Bożena Małopolska od sąsiadów Wszołków
  ŚRODA
Ss. + s. Wizenna od rodziny Marii Adamczyk
700 1)+ Zygmunt Stanuch od brata Jana z rodziną
2)+ Stanisław Zając od wnuków
1800 1)+ Julia, Henryk Bania od córki Krystyny
2)+ Roman Klimek od kuzynki Krystyny z rodziną
  Czwartek
Ss. + Wiesław Płachno od Janusza Płachno z rodziną
Szp Nie ma tej mszy św.
700 1) W 32 rocznicę ślubu Janiny i Józefa Lewickich od dzieci
2)+ Józef Kras od Skrężynów i Zdun
3)+ Edward Kot od córki Aleksandry z rodziną
18.00 + Alojzy Piotrowski w 40 rocznicę śmierci
  PIĄTEK
Ss. + Franciszka (k) Salamon od rodziny Lipków
700 1)+ Józef Wantuch w 4 rocznicę śmierci
2)+ Wiesław Płachno od córki Urszuli z rodziną
3)+ Aleksandra Płachno od siostry Józefy z mężem i dziećmi
1800 W int. Adama Czuby z ok. urodzin  od rodziców
  SOBOTA
Ss. + Aleksandra Płachno od Rafała Solarza
700 1)+ Teodor Łątka (1 gregorianka)
2)+ Jan Jagiełło w 25 rocznicę śmierci
3)+ Stefan Mirek z okazji imienin
1800 ++ Bronisław, Anna, Józef Jackowicz
  NIEDZIELA
Szp. + Józef Nowak od Józefa Jasińskiego z rodziną
630 1) O błogosławieństwo dla członków Róży błogosławionej Karoliny Kózka
2) O błogosławieństwo dla członków Róży świętej Agaty
830 + Teodor Łątka (gregorianka)
1000

(M. Op.)

PRO POPULO
1000 W intencji Beaty i Zenona Rybów w 20 rocznicę ślubu dziękczynno- błagalna
1130 1)+ Bernard Kukułka w 10 rocznicę śmierci

2)+ Jadwiga i Michał Topa

1400 Za poległych w czasie I i II wojny na terenie Ciężkowic i okolic
1800 + Zygmunt Stanuch od żony

 

 

 

 

 

Intencje Mszy Świętych 

20.08.-26.08.2018 r.

 

  PONIEDZIAŁEK
Ss. + Adam Rempała od Janiny Kipiel i Beaty Wajda z rodziną
700 + Helena Wrona od Moniki i Pawła Ciemięga z dziećmi
1800 1)+ Jerzy Karpiel od Roberta Hadasa
  WTOREK
Ss. + Helena Wrona od Doroty i Piotra Szablowskich
700 + Leszek Krężel od Wiesława Szczecina z rodziną
1800 + Anna Zabłocka
  ŚRODA
Ss. + Zofia Igielska od Marka i Krzysztofa Igielskich
700 + Joanna Gubała od Romana, Janusza i Moniki
1800 + Władysława Kmak
  Czwartek
Ss. + Józefa Kras od Sylwii i Piotra Bobak z rodziną
Szp Nie ma tej mszy św.
700 + Wiesław Płachno od córki Agnieszki z rodziną
18.00 + Edward Kot od syna Marka z rodziną
  PIĄTEK
Ss. + Franciszek Grzebień od Małgorzaty Bakulińskiej
700 + Teodor Łątka od żony Zofii
1800 + Stanisława Przęczek w 5 rocznicę śmierci
  SOBOTA
Ss. + Paweł Hanak od Małgorzaty i Wacława Solarzów z dziećmi
700 1)+ Janusz Gawlikowski od rodziny Lewickich
2)+ Łucja Peszka od Józefy Marek z rodziną
1800 + Fryderyk Starzyk w 4 rocznicę śmierci
  NIEDZIELA
Szp. + Helena Wrona od kolegów z pracy Agnieszki i Piotra
630 W intencji Marzeny i Piotra w 20 rocznicę ślubu dziękczynno, błagalna
830 + Julian Piórkowski w 16 rocznicę śmierci od dzieci
1000

(M. Op.)

Za dusze w czyśćcu cierpiące
1000 + Teresa Kędzior w 14 rocznicę śmierci- od Józefy Potok
1130 1) PRO POPULO- w 1 rocznicę urodzin dzieci
2)+ Józef Kajmowicz od Doroty Rubinowskiej
1800 + Tadeusz Bień w 31 rocznicę śmierci od córki Anny z Rodziną

 

W najbliższym czasie poza parafią zostaną odprawione następujące Msze Święte:

+Kornelia Lisiak od Matek Róży św. Moniki

+Kornelia Lisiak od Grażyny Babiarz z rodziną

+Kornelia Lisiak od rodziny Potoków

+Kornelia Lisiak od Andrzeja i Barbary Dudów

+Kornelia Lisiak od Stanisławy i Tadeusza Kras

+Kornelia Lisiak od Zofii i Józefa Lisiak

+Kornelia Lisiak od Bożeny i Krzysztofa Kulas

+Kornelia Lisiak od Pawła Lisiak

+Kornelia Lisiak od brata Andrzeja z rodziną

+Kornelia Lisiak od Teresy i Krzysztofa Lisiak

+Wojciech Czopkowicz od znajomych ze sklepu ogrodniczego AGROKOM

+Wojciech Czopkowicz od kolegi Krzysztofa z rodz.

+Wojciech Czopkowicz od rodz. Potoków

+Wojciech Czopkowicz od ojca chrzestnego Andrzeja

+Wojciech Czopkowicz od kuzyna Bogusława

+Wojciech Czopkowicz od kuzynki Krystyny z rodz.

+Wojciech Czopkowicz od rodz. Przybyłów

+Wojciech Czopkowicz od kolegi Józefa Słowek z rodz.

+Wojciech Czopkowicz od Anny Sajdak-Kot z mężem

+Wojciech Czopkowicz od Wiesława Barana z Tuchowa

+ Helena Wrona od kolegów z pracy Agnieszki i Piotra

+ Helena Wrona od kolegów z pracy Agnieszki i Piotra

+ Helena Wrona od kolegów z pracy Agnieszki i Piotra

+ Helena Wrona od kolegów z pracy Agnieszki i Piotra

+ Helena Wrona od kolegów z pracy Agnieszki i Piotra

+ Helena Wrona od kolegów z pracy Agnieszki i Piotra

+ Helena Wrona od kolegów z pracy Agnieszki i Piotra

+ Helena Wrona od kolegów z pracy Agnieszki i Piotra

+ Helena Wrona od Beaty i Rafała Kostur

+ Helena Wrona od Marty i Tomasza Kasperskich

+ Helena Wrona od Stanisława Janiczek

Intencje Mszy Świętych

13-19.08.2018 r.

 

  PONIEDZIAŁEK
700 1)+Helena Wrona od rodz. Potoków
2)+Stanisława (K) Gacek od wnuczki Agaty z mężem
3)+Teodor Łątka od bratowej Marii z dziećmi
1800 1) +Janina i Stanisław Głos
  WTOREK
700 1) O zdrowie i błog. Boże dla rodz. Suchenko
2) O siły do walki z chorobą i szybki powrót do zdrowia dla Mieczysława
3)+Genowefa Orłów  w 59 r. śm.
1800 1)+Zofia i Józef Barszcz
  ŚRODA –  WNIEBOWZIĘCIE NMP
Szp.

6.30

Pro populo
630 Dziękczynna za powrót do zdrowia pewnej osoby oraz za otrzymane łaski od Pana Jezusa Miłosiernego i Matki Bożej
830 +Maria Lądwik
M.OP
1000
Podziękowanie za zebrane plony za opiekę nad nami z prośbą o dalsze błog. Boże dla mieszkańców Mesznej Opackiej
1000 +Stanisława(K) Szymczak w 29 r.śm.
1130 +Ludwik Filar i jego rodzice od Danuty Filar
1800 +Maria Jantoń z ok im.
  Czwartek
Ss. +Franciszka Salamon od Zofii i Kazimierza Salamon z rodz.
700 1)+Wojciech Czopkowicz od mamy Zofii Płachno
2)+Bożena Małopolska od Urzędu Miejskiego w Tuchowie
3)+Józef Cich od rodz. Mleczko i Marii Wzorek
18.00 1)+Józef Sutkowski

 

  PIĄTEK
Ss. +Stanisława Gacek od wnuka Sebastiana z żoną
700 +Jan świderski w 30 dz. po śm. od żony
1800 +Genowefa (10 r. śm.) +Stefan (14r. śm.) Zięba
  SOBOTA
Ss. +Bożena Małopolska od Teresy Kulas z rodz.
700 +Stefan Giemza od rodz. Antoniuk
1800 W podz. za dotychczasowe łaski, szczęśliwe rozwiązanie zdrowie i błog. Boże w pewnej rodz.
  NIEDZIELA
Szp. +Barbara Lachowicz od kuzynki Marii
630 PRO POPULO
830 +Stanisław Baut w 12 r.śm.
1000

(M. Op.)

+Maria i Władysław w 14 r.śm. Marii
1000 O Boże błog. i opiekę MB dla Joanny i Tadeusza w 10 r. śłubu
1130 1)+Ciszek Maria i Marian w 50 r. ślubu
2)+Helena i Marceli Wrona
1800 +Jerzy Płachno w 19 r. śm. od żony

W najbliższym czasie poza parafią będą odprawione następujące Msze Święte

+ Stanisława Gacek od sąsiadów z ul. Polnej

+ Stanisława Gacek od Barbary Dziadyk, syna Marka i rodziny Bajorków

+ Stanisława Gacek od rodziny Makowiec

+ Stanisława Gacek od Anny i Wiesława Kita

+ Stanisława Gacek od Haliny i Marka Bąk z rodziną

+ Stanisława Gacek od wnuka Daniela z rodziną

+ Stanisława Gacek od Stanisławy Włodek

+ Stanisława Gacek od Anny Prusak

+ Stanisława Gacek od zakładu pogrzebowego Salvation

+ Stanisława Gacek od rodziny Kurasiów

+ Wojciech Czopkowicz od Kolegów i koleżanek z Tuchowa

+ Wojciech Czopkowicz od Kolegów i koleżanek z Tuchowa

+ Wojciech Czopkowicz od przyjaciół turystów z Tuchowa

+ Wojciech Czopkowicz od przyjaciół turystów z Tuchowa

+ Wojciech Czopkowicz od przyjaciół turystów z Tuchowa

+Wojciech Czopkowicz od pracownicy Eskulapu

+Wojciech Czopkowicz od pracownicy Eskulapu

+Wojciech Czopkowicz od Pracowników Domu Pomocy Społecznej w Karwodrzy

+Wojciech Czopkowicz od Krystyny Wojciechowskiej

+Wojciech Czopkowicz od Joanny Tomasza Drogosiów

+Wojciech Czopkowicz od Henryki Albina Malców

+Wojciech Czopkowicz od Władysława Czapkowiczów z rodz.

+Wojciech Czopkowicz od Genowefy Stanisława Poręby

+Wojciech Czopkowicz od Bogusłąwy Boratyńskiej z rodz.

+Wojciech Czopkowicz od Małgorzaty Krzysztofa Świderskich

+Teodor Łątka od rodziny Uchwatów

+Teodor Łątka od Kręgu Rodzin

+Teodor Łątka od Grażyny i Kazimierza Karaś

+Teodor Łątka od Bogumiły Kierońskiej z dziećmi

+Teodor Łątka od rodziny Sterkowiczów z Golanki

+Teodor Łątka od Józefy Kloch i rodziny Stańczyków

+Teodor Łątka od rodziny Piotrowskich i Lewickich

+Teodor Łątka od Dyrecji ZS w Nowej Jastrząbce wraz z nauczycielami

+Teodor Łątka od rodziny Snopkowskich

+Teodor Łątka od Janiny Fryzowskiej z rodziną
+Paweł Hanak od  sąsiadki  Teresy  Piątek

+Paweł Hanak od  Magdy  Piątek

+Paweł Hanak od  Magdaleny  Mazurkiewicz

+Paweł Hanak od Anny i Jerzego  Mazurkiewiczów

+Paweł Hanak od Andrzeja i Bronisławy  Klimków  z  Rodz.

+Paweł Hanak od Katarzyna  Łątka  z  Rodz.

+Paweł Hanak od  Małgorzaty  Wrona

+Paweł Hanak od Ryszardy (kobieta) i Jana  Firlej  z  Rodz.

+Paweł Hanak od  Państwa  Radwanów

+Paweł Hanak od  Rodz.  Czachorów

+Józef Cich od rodz. Iwańców z Pleśnej

+Józef Cich od Agnieszka i Robert Piotrowscy

+Józef Cich od Marii Maniak

+Józef Cich od Józefy i Jana Solarzów

+Józef Cich od Anny i Stanisława Skruch

+Józef Cich od rodz. Zawartków

+Józef Cich od dyr. i Grona Pedagogicznego oraz pracowników administracji SP w Tuchowie

+Józef Cich od Agnieszki i Józefa Wzorek

+Józef Cich od Tomasza i Aleksandry Hudyka

+Józef Cich od Kingi i Marcina z dziećmi

+Stefan Giemza od Zarządu Gminnego Związku OSP w Tuchowie

+Stefan Giemza od Małgorzaty, Bogusławy i Agnieszki z rodz. z Wielkiej Wsi

+Stefan Giemza od rodz. Adwent z Cięzkowic

+Stefan Giemza od rodz. Antoniuk

+Stefan Giemza od rodz. Adamczyk z Wielkiej Wsi

+Stefan Giemza od wychowanków córki Zofii z II kl. Gim. z Wielkiej Wsi

+Stefan Giemza od Ewy Maciaszek z rodz.

+Stefan Giemza od rodz. Piekarskich z Wielkiej Wsi

+Stefan Giemza od rodz. Koralików

+Stefan Giemza od Magdaleny i Grzegorza Turaj z rodz.

 

 

Intencje Mszy Świętych

06.08.-12.08.2018 r.

  PONIEDZIAŁEK
Ss. W int. Bogu wiadomej
700 +Jadwiga i Stanisław Kapka w 10. rocznicę śmierci Jadwigi
1800 1)Krystyna Wajda w 5. rocznicę śmierci – od męża Kazimierza i córki Agnieszki z rodziną
2)+Helena Wrona od rodziny Jantoniów z ul. Dzierżona
  WTOREK
Ss. Dziękczynna za dar ojca Założyciela
700 +Adam Baran w 10 r. śmierci
1800 1)Irena Osika
2)Helena Wrona od właścicieli firmy „KOREX”
  ŚRODA
Ss. +Helena Wrona od Doroty i Piotra Szablowskich
700 +Danuta Gdowska – Ziemska od koleżanki
1800 Zgodnie z orędziem Fatimskim – o pokój dla świata i nawrócenie grzeszników
  Czwartek
Ss. Nie ma tej mszy św.
Szp Nie ma tej mszy św.
700 1)+Maria i Jan Głąb w 20 rocz. śm. Marii
2)+ Danuta Gdowska – Ziemska od Marii i Piotra Wójcik
18.00 +S. Paschalia oraz S. Domityla od Haliny z rodziną
  PIĄTEK
Ss. Nie ma tej mszy św.
700 1)+Bożena Wojakiewicz w 2r. śm. od koleżanki z mężem
2)+Stanisław Gacek od Marii Bonia
1800 +Adam Maniak w 3r. śm. od Matki z rodziną
  SOBOTA
Ss. Nie ma tej mszy św.
700 1)Krzysztof Chmielowski – od byłej żony
2)W int. Bogu wiadomej
1400 Ślub w Mesznej Opackiej
1800 W intencji Ojczyzny
  NIEDZIELA
Szp. +Karol Nalepka od rodziny Kozików i Dydów
630 +Stanisław Janiczek
830 +Maria, Władysław, Jan Dynarowicz
1000

(M. Op.)

+Helena i Józef Ciupek w 25 rocz. śmierci Heleny
1000 +Józef (m) i Józefa (k), Tadeusz, Mieczysław Nalepka w 19 rocz. śm. Józefy, 13 rocz. śm. Tadeusza, 3 rocz. śm. Mieczysława
1130 1)+Franciszek (m) Frysztak w 51 rocz. śm.
1800 PRO POPULO

 

Intencje Mszy Świętych

30.07-05.08.2018 r.

  PONIEDZIAŁEK
Ss. +Józef Cieślikowski i Edward Kłósek
700 1) O szczerą spowiedź i umocnienie wiary dla pewnej osoby
2)+Jan Świderski od syna Bogusława
3)+Krzysztof Chmielowski od mamy
1800 1) W 1 r. ur. Zosi Klimek o błog. Boże dla dziecka i rodziców
2)+Marek Igielski od siostrzeńca Tomasza z żoną i dziećmi
  WTOREK
Ss. +Józef Cieślikowski
700 1) Podziękowanie Maryi  za wszelkie otrzymane łaski i za duszę +Ignacego, Marii i Fryderyka
2)+Maria Szarek od syna Romana z rodziną
1800 1)+Julian Madej w 8 r. śm. od rodziny
2)+Salomea Piktas od córki Krystyny z rodziną
  ŚRODA
Ss. +Salomea Piktas od szwagra Bolesława
700 O szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia dla Stanisława
1800 1)W intencji ks. proboszcza Alfonsa Górowskiego z okazji imienin od Rady Parafialnej
2)+Władysław Baran w 31 r. śm. od syna Zbigniewa z rodziną
  CZWARTEK
Ss. +Józef Nowak od córki Wandy
Szp Nie ma tej mszy
700 1)+Józef Mazur w 5 r. śm.
2)+Kornelia Lisiak od córki Doroty z mężem
18.00 +Marta i Ryszard Gut
  PIĄTEK
700 W int. Oliwii z ok. chrztu o Boże błog. i opiekę MB
1500 +Józef Nowak od córki Barbary z mężem i dziećmi
1800 +Teofila (k) Synowiec
M.OP

1900

+Janina Piszczek
  SOBOTA
Ss. +Aleksandra Płachno od wnuczki Anny
700 1)+Marta Bałut – w 14 r. śm.
2)+Władysław i Józefa Piszczek od córki Teresy
1400 Ślub
1515 Chrzest
1800 +Zofia Ryndak i zmarli z rodziny
  NIEDZIELA
Szp. +Salomea Piktas od Urszuli Zielińskiej
630 1)W int. członków Róży św. Marty
2)W int. członków Róży św. Faustyny
830 +Juliusz i Maria Odroniec
1000

(M. Op.)

+Tadeusz Maniak od córki Jolanty z rodziną
1000 PRO POPULO
1130 W int. ks. Andrzeja Mikosa w 34 rocz. święceń kapłańskich – o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalszą posługę Bogu
1800 +Stanisława Ryba od syna z rodziną

 

 

 

 

 

 

 

 

W najbliższym czasie poza parafią, będą odprawiane następujące msze:

+Maria Szarek od rodziny Piotrowskich

+Maria Szarek od sąsiadów Sajdaków

+Maria Szarek od uczniów klasy III SP w Łowczowie

+Maria Szarek od rodziców uczniów klasy III SP w Łowczowie

+Maria Szarek od Haliny i Henryka Łępa z rodziną

+Maria Szarek od zakładu pogrzebowego Jasica

+Maria Szarek od Henryki i Piotra Imburskich

+Józef Nowak od koleżanek Doroty z pracy

+Józef Nowak od Krystyny i Romana Pres

+Józef Nowak od Mariusz Stańczyka z rodziną

+Józef Nowak od Zdzisławy i Kazimierza Nalepków

+Józef Nowak od Andrzej Lisowskiego z rodziną

+Józef Nowak od Tomasza i Krystyny Stadler

+Józef Nowak od Wisława i Renaty Karaś z Dąbrówki Tuchowskiej

+Józef Nowak od Danuty Lech z Mesznej Opackiej

+Józef Nowak od Wojciecha i Ewy Stadler z Mateuszkiem

+Józef Nowak od Grzegorza Mikruta

+Aleksandra Płachno od Ewy i Leszka Sutkowskich

+Aleksandra Płachno od sąsiadów Sawickich

+Aleksandra Płachno od rodziny Grzybów

+Aleksandra Płachno od rodziny Kozłowskich

+Aleksandra Płachno od rodziny Motyków

+Krzysztof Chmielowski od Janusza Kotul z Ciężkowic

+Krzysztof Chmielowski od zakładu pogrzebowego Salvation

+Krzysztof Chmielowski od przyjaciół mamy z Wiednia

+Krzysztof Chmielowski od Marii Gacek

+Krzysztof Chmielowski od Joanny, Tomasza i Mikołaja

+Krzysztof Chmielowski od Jacka Bryla

+Roman Klimek od Jana Klimka

+Roman Klimek od chrześnicy Barbary z rodz.

+Salomea Piktas od pracowników Firmy Kjub Automation z Tarnowa

+Salomea Piktas od kuzyna Jana Lecha z rodz

+Salomea Piktas od Krystyny Piktas z rodz.

+Salomea Piktas od bratanka Andrzeja z żoną

+Salomea Piktas od Stanisława z żoną

+Salomea Piktas od zakładu pogrzebowego Jasica

+Salomea Piktas od rodz. Kurasiów

+Kornelia Lisiak od Aurelii i Edwarda Skrzek

+Kornelia Lisiak od Marcina i Lucyny Skrzek z rodz.

+Kornelia Lisiak od Tomasza Skrzek

+Kornelia Lisiak od rodz. Lachowiczów i Włodarzów z Karwodrzy

Intencje Mszy Świętych

23.07-29.06.2018 r.

 

  PONIEDZIAŁEK
Ss. O zdrowie dla pewnej osoby
700 1)+Krzysztof Chmielowski- 7 dzień po śmierci- od syna Jakuba
2)+Wojciech Turaj- od sąsiadów: Edyty i Jarosława Nestor; od Rodziny Karpielów z ul. Szafera i Anny Czuba
1800 1)+Maria i Józef Kowalscy
2)+Michał Garbowski od kuzynki Krystyny z Wrocławia
  WTOREK
Ss. +Michał Garbowski od rodziny Wojsów i Kajmowiczów z Piotrkowic
700 1)+Anna Kras i +Czesława(k.) Wajda z okazji imienin
2)+Helena Wrona od rodziny Jeleniów
1800 1)+Anna Korzeniowska z racji imienin
2)+Marek Igielski od brata Grzegorza z żoną
  ŚRODA
Ss. +Michał Grabowski od szwagierki Zofii Kowalskiej z rodziną z Tarnowa
700 +Zofia Wszołek w 18 rocznicę śmierci od syna Stanisława z rodziną
1800 1)+Emilia Szczerban w 42 rocznicę śmierci
2)+Helena Wrona od sąsiadów Marii i Eugeniusza Kurasiów
  Czwartek
Ss. +Wiesław Lach w 5 rocznicę śmierci
Szp W wakacje nie ma tej Mszy
700 1)+Anna Czernachowska z okazji imienin
2)+Maria Szarek od syna Stanisława z rodziną
3)+Józef Nowak od córki Doroty z mężem i dziećmi
18.00 +Józef, Bronisław, Anna Jackowicz z okazji imienin Anny
  PIĄTEK
Ss. +Helena Wrona od Cecylii Świderskiej z rodziną
700 1)+Aleksandra Płachno od córki Lidii z wnukami z rodziny Sutkowskich
2)+Roman Klimek od siostrzeńca Mariusza z rodziną
3) +Jan Świderski w 7 dn. po śmierci od żony
1800 + Wojciech Turaj w 1 rocznicę śmierci od sióstr z rodzinami
  SOBOTA
Ss. +Michał Garbowski od Jolanty i Wiesława Bełzowskich
700 1)+Anna, Bronisław, Józef Jackowicz
2)+Helena Wrona od Małgorzaty i Wojciecha Solarzów i Julii Jantoń
3)+Wojciech Czopkowicz od córki Oli z rodziną
1300 Ślub
1600 Chrzest
1800 1)+Stanisław Gut i Ulderico Mannipieri
2)+Stanisław Zając od córki Anny z mężem
  NIEDZIELA – ODPUST PARAFIALNY
Szp. +Wojciech Czopkowicz od kolegów i koleżanek z Tuchowa
630 Dziękczynno-błagalna w intencji Stanisława
830 1)+Karol Żaba- 30 rocznica śmierci
2)+Bożena Małopolska od Urzędu Miejskiego w Tuchowie
1000
(M. Op.)
+ Daniel Lech od brata Krzysztofa, żoną i córkami
1000 +Zygmunt Kipiel- 7 rocznica śmierci
1130 1)PRO POPULO- w 1 rocznicę urodzin dzieci
2) W 20 rocznicę ślubu Anny i Jerzego dziękczynno-błagalna
1800 + Za zmarłych przebywających w czyśćcu

 

W najbliższym czasie poza parafią, będą odprawiane następujące msze:

 

+ Helena Wrona od pracownic córki Agaty z Burzyna

+ Helena Wrona od Tomasza i Barbary Gacek

+ Helena Wrona od Mieczysława Gacek z rodziną

+ Helena Wrona od rodziny Majchrowiczów

+ Helena Wrona od Lucyny i Stanisława Dziga

+ Helena Wrona od Michała Barnasia

+ Helena Wrona od Krystyny Wrona z Burzyna

+ Helena Wrona od Jana Wrony z rodziną

+ Helena Wrona od firmy pogrzebowej Salvation

+ Helena Wrona od Ryszarda Wrony z córką

+Maria Szarek od rodziny Kolbuszów z Tuchowa

+Maria Szarek od Joanny i Dawida Piórkowskich

+Maria Szarek od Grzegorza i Ewy Stanisławczyk

+Maria Szarek od dyrekcji i grona pedagogicznego i pracowników SP i przedszkola w Łowczowie

+Maria Szarek od dyrekcji i grona pedagogicznego i pracowników SP i przedszkola w Łowczowie

 

 

 

 

Intencje Mszy Świętych
16 – 22.07.2018 r.

PONIEDZIAŁEK
SS. + Edward Kot – od rodziny Olszewskich z Lusławic
7.00 W int. Julki – z ok. 1 rocznicy urodzin – o zdrowie, potrzebne łaski, Boże błog. i opiekę Matki Bożej – od babci i rodziców
18.00 W int. Artura i jego rodziny – o Boże błog. i opiekę Matki Bożej – od rodziców
WTOREK
SS. + Wiesław Płachno – od kierownictwa i pracowników stacji ORLEN
7.00 ++ Helena i Walerian Ryba oraz + syn Kazimierz – od siostry Jadwigi Kukułki
18.00 W int. pewnego małżeństwa – z ok. 25 rocznicy ślubu – dziękczynno-błagalna
ŚRODA
SS. + Marian Kras – od Wacława Sajdaka z rodziną
7.00 + Edward Kot – od wnuka Dominika z dziewczyną
18.00 + Józef Sutkowski
CZWARTEK
SS. + Józef Kras – od kuzynek i kuzyna z Siedlisk
7.00 + Józef Kajmowicz – od rodziny Bajorów
18.00 + Janusz Gawlikowski – od Haliny Rogal z rodziną

 

PIĄTEK
SS.  + Andrzej Skruch – od szwagierki Władysławy z Siemiechowa
7.00 + Czesława Kowalska – z ok. imienin
18.00 + Stanisław Wantuch – 25 r. śmierci
SOBOTA
SS.  + Józef Wiejacki – od Katarzyny i Adama Koziołów z rodziną
7.00 + Marta Wojtkiewicz – od Anety i Rafała – pracowników biura poselskiego w Tuchowie
18.00 + Jan Grzesiak – w rocznicę śmierci
NIEDZIELA – XVI Niedziela Zwykła
6.30 W int. Zenona – o zdrowie, potrzebne łaski, Boże błog. i opiekę Matki Bożej
8.30 ++ Jan, Genowefa, Edward Witkowie – od Anastazji Zeprzałki
M.Op W int. Małgorzaty – z ok. 18 rocznicy urodzin – dziękczynno-błagalna
10.00 + Franciszka Salamon – od rodziny Jagiełłów z bloku 4A
11.30 ++ Zmarli polegli w czasie I i II wojny światowej na terenie Ciężkowic i okolic
18.00 ++ Zmarli polegli w czasie I i II wojny światowej na terenie Ciężkowic i okolic

Intencje Mszy Świętych
09 – 15.07.2018 r.

PONIEDZIAŁEK
SS. + Karol Nalepka – od Mateusza Słowika z Krakowa
7.00 1. ++ Stefania i Alfons Tyrka
2. + Stanisława Gacek – od wnuczki Joanny z mężem
18.00 + Genowefa Szmist – od rodziny Bł. Edmunda
WTOREK
SS. + Jan Bandyk – od rodziny Zygadło z Burzyna
7.00 + Zofia Polak i + Bożena Perkowska
18.00 + Ewa Karaś – od rodziny Kierońskich
ŚRODA
SS. + Łucja Peszka – od rodziny Nowaków z Siedlisk
7.00 ++ Stefania, Władysław Rąpała, + córka Janina, ++ synowie  Stanisław i Bolesław – od Jadwigi Kukuły
18.00 1. + W int. Ojczyzny – dziękczynno-błagalna
2. + Marian Rempała – 7 r. śmierci
CZWARTEK
SS. + Barbara Lachowicz – od siostrzenicy z mężem z Łękawicy
7.00 + Teresa Kuraś
18.00 W int. Zofii i Fryderyka – 60 r. ślubu – dziękczynno-błagalna
PIĄTEK
SS.  + Stefan Giemza – od rodziny Adwent z Ciężkowic
7.00 ++ Agata i Andrzej Szymańscy – w rocznicę śmierci
18.00 W int. Ojczyzny – dziękczynno-błagalna
SOBOTA
SS.  + Józef Cich – od rodziny Iwańców z Pleśnej
7.00 1. + Genowefa Pichner – 2 r. śmierci
2. + Paweł Hanak – od Justyny i Andrzeja Solarz
18.00 + Kazimierz Zięba – od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego Szkoły Podstawowej w Tuchowie
NIEDZIELA – XV Niedziela Zwykła
6.30 Pro Populo
8.30 + Ewa Hadas – 1 r. śmierci
M.Op ++ Zmarli przebywający w czyśćcu
10.00 ++ Henryk i Stanisława Szczerba
11.30 + Anastazja Małopolska i + mąż Jan
18.00 ++ Zmarli przebywający w czyśćcu

Intencje Mszy Świętych

02. – 08.07.2018 r.

PONIEDZIAŁEK
SS. + Maria Maluciak – 4 r. śmierci
7.00 1. + Andrzej Szymański – 20 r. śmierci
2. + Marek Igielski – od Wojciecha Igielskiego  
18.00 1. W int. Ks. Władysława – z ok. imienin – dziękczynno-błagalna
2. W int. Pawła – z ok. imienin – dziękczynno-błagalna
WTOREK 
SS. + Maria Szarek – od dyrekcji, grona pedagogicznego
i pracowników Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Łowczowie
7.00 1.  ++ Anna i Michał Jeleń
2. + Aleksandra Płachno – od wnuczki Pauliny
18.00 1. + Ks. Andrzej Kita oraz ++ zmarli z jego rodziny
2. + Józef Nowak – od córki Mieczysławy z mężem i wnuka Mariana z rodziną
ŚRODA
SS. + Stanisław Zając – od rodziny Skruchów z Mesznej Opackiej  
7.00 1. + Kazimierz Ziębaod dyrekcji i grona pedagogicznego Szkoły Podstawowej w Tuchowie
2. + Wojciech Czopkowicz – od Anny i Jerzego Kwaśny z rodziną
18.00 1. + Andrzej Sojka – od szwagierki Małgorzaty
2. + Roman Klimek – od rodziny Dutków z ul. Sobieskiego
CZWARTEK 
SS. + Zuzanna Surus – od Sekcji Przewozów w Tarnowie
7.00 1. + Stanisław Zając – od Wandy
2. + Bożena Małopolska – od rodziny Gorzałczanych
3. + Kornelia Lisiak – od brata Bolesława Klimka z żoną 
18.00 + Michał Moździerz – od siostry Barbary z rodzinami  
PIĄTEK
7.00 1. + Ryszard Wrona – od rodziny Piątków z Mickiewicza
2. + Zygmunt Stanuch – od Bernadety i Józefa Kulig
15.00 + Teodor Łątka – od Małgorzaty i Janusza Nowaków  
M.Op + Stanisława Gdowska – 18 r. śmierci oraz + syn Józef
– 13 r. śmierci
18.00 + Anna Zych
SOBOTA 
SS.  + S. Wizenna – od Marzeny Cieluch z rodziną
7.00 1. + Marek Igielski – 30 dzień po śmierci – od brata Krzysztofa
2. + Franciszka Salamon – od Marii Maniak
3. + Danuta Gdowska-Ziemska – od chrześnicy Aleksandry     Gdowskiej  
18.00 W int. Natalii i Jakuba oraz całej rodziny – dziękczynno-błagalna
NIEDZIELA
6.30 ++ Maria i Marian Wójcikowie
8.30 ++ Zmarli z rodziny Sarad
M.Op ++ Maria i Tadeusz Pruchnik – 19 r. śmierci Tadeusza
10.00 + Józef Znamirowski – 11 r. śmierci – od żony z dziećmi
11.30 W int. Zuzi i Mai – z ok. urodzin – dziękczynno-błagalna
18.00 W int. Janiny – 90 r. urodzin – w podziękowaniu za dotychczas otrzymane łaski, za przeżyte lata, z prośbą o dalsze Boże błog.,
i opiekę Matki Bożej  

 

Intencje Mszy Świętych

25.06-01.07.2018 r.

 

  PONIEDZIAŁEK
Ss. +Jerzy Karpiel od Bogumiły Jantoń z rodz.
615 +Adam Koncewicz Greg.
700 +Jan i Anastazja Małopolscy
1800 1)+Tadeusz Buzowski od dzieci z ok. dn. taty
2) Dz.-Bł. w int. Władysław Sukiennik z ok im.
  WTOREK
Ss. +Adam Rempała od Urszuli i Krzysztofa Pytlik z rodz.
615 +Władysław Ciszek z ok. im.
700 +Adam Koncewicz Greg.
1800 1)+ks. Roman Ulatowski i matka Antonina w 75 r. mordu przez Gestapo
2)+Józef, Bronisław i Anna Jackowicz w 3 r.śm. Józefa
  ŚRODA
Ss. +Marta Wojtkiewicz od Anny i Jana Kieć
615 +Elżbieta i Władysław Janiczek
700 1) +Adam Koncewicz Greg.
2)+Władysław Obnowski z ok. im. oraz za zamarłych z rodz. Obnowskich i Ryndaków
1800 +Tadeusz i Janina Gawron
  Czwartek
Ss. +Joanna Gubała od Eweliny Wiejackiej
Szp +Józef Wiejacki od Heleny i Mariana Kierońskich
615 +Andrzej Pitala od Genowefy i Michała Czort
700 +Adam Koncewicz Greg.
1800 +Janina, Władysław Duda z ok im.
  PIĄTEK
630 +Piotr Janiczek w 3 r. śm.
830 +Adam Koncewicz Greg.
1000 +Stanisław Gogola w 26 r.śm
1600 +Janina, Stanisław Mazurkiewiczowie, Maria i Jan Bujakowie, Piotr i Władysław Bykowscy
M.Op
17.00
+Andrzej Skruch od Elżbiety i Leszka Łątka z rodz.
1800 +Józef Wątroba w 31 r. śm. od żony i dzieci
  SOBOTA
Ss. +Andrzej Skruch od Jacka Skrucha z rodz.
615 O zdrowie i błog. Boże dla Pawła z ok. im.
700 1)+Adam Koncewicz Greg.
2)+Piotr Janiczek
14.00 ślub
16.00 ślub
1800 +Józef, Bronisław, Anna Jackowicz w 3 r. śm. Józefa
  NIEDZIELA
Szp. Pro Populo
630 1) W int. róży św. Agnieszki
2) W int. róży św. Anny
830 +Halina i Stanisław Gruszczyńscy
1000
(M. Op.)
+Józef i Józefa Sikora w 19 r. śm. Józefa od córki Janiny
1000 +Marian Witek i zmarli rodzice
1130 +Halina Piwko w 3 r. śm.
1800 W 40 r. ślubu Anny i Witolda Argasińskich dz.-bł.

 

 

 

Poza parafią w najbliższym czasie będą odprawiane następujące msze:

  1. +Andrzej Pitala od Lidii i Zbigniewa Karcz
  2. +Andrzej Pitala od kolegi Piotra Wzorka z Małgorzatą
  3. +Andrzej Pitala od Lucyny Kurdziel i Mieczysława Chwistek
  4. +Andrzej Pitala od rodziny Bubula
  5. +Andrzej Pitala od Haliny Wilkosz
  6. +Andrzej Pitala od Ireny Dzianot
  7. +Andrzej Pitala od Bożeny i Dariusza Paterak z dziećmi
  8. +Andrzej Pitala od rodziny Ciaputów
  9. +Andrzej Pitala od Danuty Kuraś z dziećmi
  10. +Andrzej Pitala od Katarzyny Kuraś-Wzorek z rodziną
  11. +Andrzej Pitala od rodziny Nędzkich
  12. +Andrzej Pitala od Dariusza Radwańskiego i Baarbary Gawryał
  13. +Andrzej Pitala od Krzysztofa Ostrowskiego
  14. +Andrzej Pitala od kuzyna Lucjana z żoną i dziećmi
  15. +Wojciech Turaj od Stanisława Turaja
  16. +Wojciech Turaj od rodziny Inkot
  17. +Wojciech Turaj od rodziny Bień
  18. +Wojciech Turaj od kuzynki Małgorzaty Jagiełło z rodziną
  19. +Wojciech Turaj od Jolanty i Sylwestra Budzik z Łękawicy
  20. +Wojciech Turaj od Zofii Onak
  21. +Helena Wrona od Bożeny Maciaszek z córką Alicją
  22. +Helena Wrona od koleżanki z Tarnowa Marii Bochenek z córką i rodziną
  23. +Helena Wrona od Kingi i Zbigniewa Polak z rodziną
  24. +Helena Wrona od Pauliny i Jakuba Malinowskich z rodziną
  25. +Helena Wrona od Barbary Gut
  26. +Helena Wrona od Stanisława Golec z rodziną z Ryglic
  27. +Helena Wrona od rodziny Wiśniowskich z Ryglic
  28. +Helena Wrona od Lidii Wójcik z rodziną
  29. +Helena Wrona od rodziny Starzyków z ul. Sobieskiego
  30. +Helena Wrona od Andrzeja Starzyk z rodziną

 

Intencje Mszy Świętych

18.06-24.06.2018 r.

 

  PONIEDZIAŁEK
Ss. +Antoni Pitala od chrześniaka Bartka z żoną i dziećmi
615 +Dusze w czyśćcu cierpiące
700 +Józef Nowak od syna Janusza z żoną i dziećmi
1800 1)+Adam Koncewicz greg.
2)+Krzysztof Ligęza w 12 r.śm.
  WTOREK
Ss. +Wojciech Turej od Anny i Pawła Ustianowskich
615 +Mariusz Starzyk
700 1)+Ryszard Wrona
2)+Adam Koncewicz greg.
1800 +Franciszek Jantoń w 9 r.śm.
  ŚRODA
Ss. +Helena Wrona od Grażyny i Kazimierza Kapałków
615 +Maria Baran w 9 r. śm.
700 +Jan i Wiktoria Sobarnia od syna Stanisława
1800 1)+Adam Koncewicz greg.
2)+Fryderyk Odroniec w 3 r.śm.
  Czwartek
Ss. +Michał Garbowski od rodziny Polczyków z Piotrkowic
Szp +Janusz Gawlikowski od Józefa Michoń
615 +Andrzej Pitala od Marii i Marka Serafin
700 +Helena Wrona od rodziny Cepak z mamą
18.00 +Adam Koncewicz greg.
  PIĄTEK
Ss. +Leszek Krężel od rodziny Wojtanowskich
615 +Andrzej Pitala od Beaty i Pawła Potoków
700 ++Jan Pyzdek z okazji imienin i Zofia
8.00 Szkoły średnie
10.00 Szkoła Podstawowa
M.Op +Wanda i Adolf Ciupek w 2 r. śm. Wandy
1800 +Adam Koncewicz greg.
  SOBOTA
Ss. +Helena Poręba od Władysława i Zofii Onak
615 +Kazimierz Piątek w r. śm.
700 1)+Kazimierz Przęczek z okazji dnia ojca od córki
2)+Janina Ciszek z racji imienin
3)+Andrzej Pitala od żony i dzieci w 1 r.śm.
1800 1) +Adam Koncewicz greg.
2)+Janina Łątka z okazji imienin od dzieci
  NIEDZIELA
Szp. +Zofia Igielska od Anny i Kazimierza Kierońskich z rodziną
630 +Jan Ewa Dziga
830 +Jan Gogola
1000
(M. Op.)
+Władysław Orłów
1000 +Adam Koncewicz greg.
1130 1)+Jan Podrazik z ok. im. od żony i dzieci
2) Pro populo
1400 +Antoni Bochenek w 20 r. śm. od dzieci
1800 +Jan Kowalski z okazji imienin

 

Poza parafią w najbliższym czasie będą odprawiane następujące msze:

 

+Andrzej Pitala od rodziny Kamykowskich z Biskupic

+Andrzej Pitala od rodziny Kupców z Surówek

+Andrzej Pitala od rodziny Rzepów z Surówek

+Andrzej Pitala od Andrzeja Stawarza z Strzyżowa z rodziną

+Andrzej Pitala od Leszka i Elżbiety Łątków z Mesznej

+Andrzej Pitala od rodziny Pitalów z Gaju

+Andrzej Pitala od Agaty i Mateusza Witek

+Andrzej Pitala od Krystyny i Krzysztofa Turaj

+Andrzej Pitala od rodziny Krupów z Łowczowa

+Andrzej Pitala od rodziny Pszczonków i Sikoniów

+Andrzej Pitala od rodziny Łąckich z Buchcic

+Andrzej Pitala od Doroty i Jana Nowaków z Zabłędzy

+Andrzej Pitala od rodziny Gąsiorów z Piotrkowic

+Andrzej Pitala od kolegów z Wieliczki

+Andrzej Pitala od Doroty i Marka Sobyrów z Buchcic

+Wojciech Turaj od pracowników firmy Taurus

+Wojciech Turaj od Barbary i Kazimierza Sikora i Marii Sikora

+Wojciech Turaj od rodziny Sobarnia ze Skrzyszowa

+Wojciech Turaj od rodziny Gierackich z Krakowa

+Wojciech Turaj od Heleny i Bogusława Łątka

+Helena Wrona od Kingi i Andrzeja Kostur

+Helena Wrona od Krystyny Kostur

+Helena Wrona od Ewy i Roberta Kostur

+Helena Wrona od Teresy i Adriana Kwaśniaków

+Helena Wrona od Marii Łątka i rodziny Kamykowskich

+Helena Wrona od Anny i Sylwestra Koteckich

+Helena Wrona od Haliny i Romana Derus

+Helena Wrona od Elżbiety i Mieczysława Szafrańskich z dziećmi

+Helena Wrona od Jerzego Mazurkiewicza z rodziną

+Helena Wrona od Marii i Zbigniewa Łątków z Tuchowa

Intencje Mszy Świętych

11.06-17.06.2018 r.

  PONIEDZIAŁEK
Ss. +Zofia Igielska od Genowefy Szeląg
615 +Jerzy Karpiel od Tomasza Bakulińskiego z rodziną
700 +Adam Koncewicz Greg.
1800 1)+Józef Sutkowski
2) Msza w intencji ojczyzny
  WTOREK
Ss. +Joanna Gubała od wnuczki Joanny z rodziną
615 +Marta Wojtkiewicz od pracowników Urzędu Miejskiego w Tuchowie
700 1) +Roman Klimek od brata Marka z żoną
2) +Adam Koncewicz Greg.
1800 1)Msza dziękczynna z ok. zakończenia roku szkolnego od dzieci z Przedszkola Publicznego w Tuchowie
2)+Władysław Rejkowicz – 6 rocznica
  ŚRODA
Ss. +Józef Kras od kolegów i koleżanek z Małego Placu Targowego w Tuchowie
615 +Joanna Gubała od córki Zofii i Krzysztofa
700 +Adam Koncewicz Greg.
1800 1)++Barbara (9 r.śm) i Jan Trzcińscy
2) Zgodnie z orędziem fatimskim, żeby ludzie byli dobrzy i nie robili nikomu krzywdy
  Czwartek
Ss. +Wiesław Płachno od kuzyna Michała i Edwarda Płachno
Szp +Paweł Hanak od Bernadetty i Tomasza Igielskich z córką
615 1) W intencji Julii Jantoń z okazji 96 rocznicy urodzin dz/bł
2)+Marek Igielski w 7 dn. po śm, od siostry Anny z mężem
700 1)+Maria Szarek w 7 dn. po śm. os syna Wincentego z rodz.
2)+Adam Koncewicz Greg.
18.00 +Stefan Suchan – 20 rocznica śmierci
  PIĄTEK
Ss. +Józef Kras od Piotra Sajdaka
615 +Stanisław Majchrowicz w r.śm. od przyjaciół z Bieszczad
700 1)+Wojciech Czopkowicz od żony Agnieszki
2)+Adam Koncewicz Greg.
M.Op +Andrzej Skruch od Józefa Jasińskiego z rodz.
1800 Stanisław Majchrowicz w 3r.śm. od żony
  SOBOTA
Ss. +Edward Kot od wnuczki Weroniki
615 +Piotr Hanak w 6r.śm.
700 1)+Adam Koncewicz Greg.
2)+Józef Kras od Kazimiery Fura
3)+Łucja Peszka od Zbigniewa Cichowskiego
1500 ślub
1800 +Antonii Sajdak z okazji imienin
  NIEDZIELA
Szp. +Franciszek Grzebień od Kazimierza Łopatki
630 ++Maria i Marian Wójcikowie
830 +Adam Koncewicz Greg.
1000

(M. Op.)

25 rocznica urodzin Moniki z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej
1000 +Wiktoria Zgłobisz – 6 rocznica
1130 1)PRO POPULO
2)+Jan Klimek – 31 r.śm.
1400 +Władysław Wiśniewski
1800 +Leszek Maciaszek w 15 r.śm.

 

 

W najbliższym czasie poza parafią będą odprawione następujące Msze Święte

 

+Roman Klimek od Janusza i Zofii Czachor

+Roman Klimek od Grzegorza i Danuty Maciaszek

+Roman Klimek od Tomasza i Katarzyny Bakulińskich

+Roman Klimek od Katarzyny Błaszczyk z rodz.

+Roman Klimek od Anny Świstak z rodz

+Roman Klimek od Renaty Kita

+Roman Klimek od Antoniego Kita z żoną

+Roman Klimek od Tomasz Kita z rodz.

+Roman Klimek od Rafała Kita z rodz.

+Roman Klimek od Andrzeja Kita z rodz.

+Zofia Igielska od Kazimierz Kurczaba

+Zofia Igielska od Barbary i Piotra Ciszków z rodz.

+Zofia Igielska od Haliny Derus

+Zofia Igielska od rodz. Sypień i znajomych z Łobzowa

+Zofia Igielska od Czesławy i Romana Igielskich z rodz.

+Zofia Igielska od Tomasza Igielskiego z rodz.

+Zofia Igielska od Zuzanny Igielskiej

+Wojciech Czopkowicz od Edyty Wojciecha Wolak

+Wojciech Czopkowicz od Ewy Piotra Jękotów

+Wojciech Czopkowicz od pracowników biurowych AUTOMATYKI

+Wojciech Czopkowicz od koleżanek i kolegów cyfrowego zespołu systemów sterowania AUTOMATYKA

+Wojciech Czopkowicz od koleżanek i kolegów cyfrowego zespołu systemów sterowania AUTOMATYKA

+Wojciech Czopkowicz od koleżanek i kolegów cyfrowego zespołu systemów sterowania AUTOMATYKA

+Wojciech Czopkowicz od Kolegów serswisu zmianowego sp. AUTOMATYKA

+Wojciech Czopkowicz od Kolegów serswisu zmianowego sp. AUTOMATYKA

+Wojciech Czopkowicz od kierownika i współpracowników całego zespołu UT II AB

+Wojciech Czopkowicz od kierownika i współpracowników całego zespołu UT II AB

+Wojciech Czopkowicz od kierownika i współpracowników całego zespołu UT II AB

+Wojciech Czopkowicz od pracowników saloniku kosmetycznego „Kącik Urody”

+Wojciech Czopkowicz od Grażyny i Mariana Gutów

+Wojciech Czopkowicz od poradni psych. -Pedag. LIBERTIA

+Wojciech Czopkowicz od rodz. Buzowskich

+ Adam Rempała od rodziny Nogów z Burzyna

+ Adam Rempała od Siwaków z Burzyna

+ Adam Rempała od pracowników firmy WBK i restauracji Agawa

+ Adam Rempała od  pracowników firmy WBK i restauracji Agawa

+ Adam Rempała od rodz. Sukienników

+ Adam Rempała od koleżanek z pracy pani Janiny

+ Adam Rempała od kolegów z pracy syna Dariusza

+ Marta Wojtkiewicz od bratowej Janiny Łabudzkiej

+ Marta Wojtkiewicz od Iwony i Piotra Wróblów

+ Marta Wojtkiewicz od Pauliny i Pawła Kieć

+ Marta Wojtkiewicz od Alicji Nosek z rodz.

+ Marta Wojtkiewicz od Alicji i Grzegorza

+Marta Wojtkiewicz od Wandy i Waldemara Siurków

+Marta Wojtkiewicz od Przewodniczacego i radnych Rady Gminy Gromnik

+Marta Wojtkiewicz od Alicjii i Bogdana Płachnów

Intencje Mszy Świętych

4-10.06.2018 r.

  PONIEDZIAŁEK
Ss. +Adam Koncewicz greg.
615 1)+Za zmarłych przebywających w czyśćcu
2)+Wojciech Pytel od Babraby Zbylut
700 +Zuzanna Prokuszki od chrześnicy Zofii
1800 1)+Kazimierz Sus oraz +Albina i Walenty Wojtanowicz
2)+Kazimierz Majchrowicz w 6 r.śm.
  WTOREK
Ss. +Adam Koncewicz greg.
615 +Aleksandra Płachno od syna Marka z synową Dorotą
700 1)+Roman Zabawa w 17 r.śm.
2)+ Andrzej Pitala od chrześniaka Daniela
1800 1)W 19 r. ślubu Ewy i Pawła dz. – bł.
2)Za poległych w czasie I i II Wojny Światowej na terenie Ciężkowic i okolic
  ŚRODA
Ss. +Adam Koncewicz greg.
615 +Wojciech Turaj od koleżanek: Renaty, Wiesławy, Barbary i Renaty
700 +Paweł Hołowacz w 1 r.śm. od kolegów z kopalni węgla kamiennego z Mysłowic

1800
1)+Zuzanna Prokuszki od rodziny Trzęsińskich
2) +Wojciech Pytel od Grażyny i Kazimierz Trybuś z rodz.
  CZWARTEK
Ss. +Adam Koncewicz greg.
Szp. +Wojciech Pytel od Sylwii z rodzicami
615 +Helena wrona od Marii i Teresy Pazdur
700 1)+Leszek Krężel od Doroty i Alberta Sobarnia z rodz.
2)+Helena Poręba od firmy ALFA TRANS
1800 +Stanisław Zając w 30 dni po śmierci od żony Anieli
  PIĄTEK
Ss. +Adam Koncewicz greg.
615 +Stanisława (k) Wszołek w 1 r.śm. od syna Zdzisława
700 1)+Medard Wójcik z okazji imienin
2)+Zofia Igielska od Rodziny Edmunda Bojanowskiego
1800 +Franciszek Cetera w 23 r.śm. od małżonki Kazimiery
MOp. +Stanisława(K) Bień od córki Alicji z mężem w 7 dn. po śm.
  SOBOTA
Ss. +Adam Koncewicz greg.
615 +Aleksandra Płachno od syna Janusza z rodziną
700 1) +Msza dz. za szczęśliwy przebieg operacji Stanisława (m) i dalsze zdrowie
2) +Maciej Wrona
3)+Jerzy Karpiel od Marii i Andrzeja Odroniec
4)+Adam Rempała od mieszkańców bl. nr 15
1800 +Anna Kozik od rodziny Kulaszewiczów i Śliwów
  NIEDZIELA
Szp. +Andrzej Pitala od szwagra Piotra z rodz
630 +Adam Koncewicz greg.
830 +Krystyna i Wojciech Malisiewicz
1000 PRO POPULO
1130 1)+Bronisława (k) i Władysław Marszałek oraz ich zm. Dzieci
2)+Otylia i Władysław Sajdak oraz Emilia i Kanut Czapliński
1400 +Kazimiera (k) i Antoni Igielscy
1800 +Zofia i Jan Bryl
MOp. +Daniel Lech od brata Krzysztofa z żoną  i córką

 

Legenda: Ss. – Msza święta w Kaplicy Sióstr Służebniczek na ul. Zielonej 10 (godz. 615), Szp. – Msza święta w Kaplicy Szpitalnej w Tuchowie (w czwartek 600, w niedzielę 630), MOp. – Msza święta w Kaplicy bł. Karoliny w Mesznej Op.

 

POZA PARAFIĄ W NAJBLIŻSZYM CZASIE ZOSTANĄ ODPRAWIONE NASTĘPUJĄCE MSZE

 

+Leszek Krężel od Józefy Janusza Stańczyk

+Leszek Krężel od pracowników Serwisu MBM Tarnów

+Leszek Krężel od Grzegorza i Grażyny Dudek

+Leszek Krężel od Janusza Kajmowicza z rodz.

+Leszek Krężel od MBM Gorlice

+Leszek Krężel od Edyty i Żanety

+Leszek Krężel od pracowników Auto Serwis MBM Tuchów

+Leszek Krężel od prac. Hurtowni MBM Tuchów

+Leszek Krężel od pracowników MBM Ciężkowice

+Leszek Krężel od pracowników MTA Rzeszów

+Leszek Krężel od pracowników MTA Rzeszów

+Leszek Krężel od pracowników MTA Rzeszów

+Leszek Krężel od pracowników MTA Rzeszów

+Leszek Krężel od Marii Ostrowskiej

+Leszek Krężel od Jolanty Ostrowskiej

+Karpiel Jerzy od Haliny Zbylut.

+Karpiel Jerzy od Artura Zbylut z rodziną.

+Karpiel Jerzy od Urszuli Przybyło z mężem i dziećmi

+Karpiel Jerzy od Franciszki i Wojciecha Steindel z rodziną.

+Karpiel Jerzy od Marii i Andrzeja Damianów.

+Karpiel Jerzy od Krystyny i Jacka Królów.

+Karpiel Jerzy od Koziołów z ul. Zielonej.

+Karpiel Jerzy od rodzin Wiśniowskich i Górków.

+Karpiel Jerzy od rodziny Rojków z ul. Zielonej

+Karpiel Jerzy od pracowników poradni Stomatologicznej w Szerzynach i Czermnej.

+Karpiel Jerzy od Barbary i Anny Madejczyk.

+Karpiel Jerzy od pracowników Pogotowia Ratunkowego z Szerzyn.

+Karpiel Jerzy od Bożeny Suseł z siostrą.

+Karpiel Jerzy od pracowników SPZOZ w Szerzynach

+Karpiel Jerzy od Magdaleny i  Sebastiana Bakulińskich

Intencje Mszy Świętych

28.05-03.06.2018 r.

  PONIEDZIAŁEK
Ss. +Joanna Gubała od wnuka Grzegorz z rodz.
615 1) +Edward Kot od syna Krzysztofa z żoną i dziećmi
2) +Franciszek Grzebień od syna Pawła z żoną
700 +Mateusz Janik -Gregorianka
1800 1) +Kazimiera Szczerban z ok. dn. matki
2) +Adam Leśniowski w 17 r. śm
  WTOREK
615 1) +Franciszek Grzebień od właścicieli i pracowników firmy KOALA w Tuchowie
2) +Teodor Łątka od żony Zofii
700 1) +Mateusz Janik -Gregorianka
2) +Janusz Gawlikowski od Anny i Romana Prusak
1800 1) +Jan Sikora w 33 r. śm.
2) +Paweł Hanak od Grona Pedag. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie
  ŚRODA
Ss. +Teodor Łątka od Zofii Ziółko
615 +Józef Cich od Janiny i Kazimierza Kotowicz z rodz.
700 +Mateusz Janik -Gregorianka zakończenie
1800 1) +Genowefa Kuraś od koleżanek Teresy i Anny
2) +Stefan Giemza od Marii Maniak
  Czwartek – Boże Ciało
Szp. +Janusz Gawlikowski od chrześnicy Moniki
6.30 1) +Roman Klimek os siostry Małgorzaty z mężem
2) +Antoni Gądek w 9 r. śm.
M.Op

8.00

W int. mieszkańców Mesznej Opackiej o Boże błog. w rodz. i zachowanie od klęsk żywiołowych
8.30 +Tadeusz Przęczek w 5 r. śm.
14.00 +Ks. Julian Piotrowski w rocznicę śm.
18.00 Pro populo
  PIĄTEK
615 +Adam Koncewicz -Gregorianka rozp.
700 1)+ Maria WALLO z Krakowa od s. Anastazji Zeprzałka
2) +Barbara Lachowicz od syna Wojciecha z żoną
1500 +Władysław Igielski od Jadwigi i Stanisława Karaś
1630

M.Op.

+Andrzej Skruch od Marka Skruch z rodz.
1800 +Maria Jantoń w 12 r.śm.
  SOBOTA
615 1) +Adam Koncewicz -Gregorianka
2) +Łucja Peszka od wnuków Arka i Daniela
700 1) +Andrzej Rzepka w 56 r. śm. od siostry
2) +Józef Kajmowicz od brata Wiesława z żoną
3) +Marian Kras od wnuka Wojciecha
4) +Jan Bandyk od syna Łukasza
1800 +Zuzanna PROKUSZKI od siostry Alfredy
  NIEDZIELA
Szp. +Karol Nalepka  od Czesława i Bożeny Zelek
630 1) W int. Róży św. Stanisława bp.
2) W int. Róży św. Teresy od dzieciątka Jezus
830 Pro populo
1000

(M. Op.)

+Ks. Andrzej Gajewski w 16 r. śm. od mieszkańców Mesznej
1000 +Adam Koncewicz -Gregorianka
1130 +Józef Turaj w 8 r. śm. od córek z rodzinami
1400 +Maria Jantoń w 12 r. śm.
1800 +Krystyna Baut w 4 r. śm.

Intencje Mszy Świętych

 21-27.05.2018 r.

  PONIEDZIAŁEK
Szp.

6.30

+Ewa Hadas od kolegi synów zmarłej Grzegorza Igielskiego
630 +Leszek Krężel od kuzynki Stanisławy Kapka
830 +Stanisław i Zofia Igielska od koleżanek
1000 +Zuzanna Prokuszki od córek
1600 +Eugeniusz Pyciński w 5 r. śm.
M.Op

17.00

+Józef Wiejacki od Lucyny i Wiesława Sarad
1800 +Mateusz Janik Gregorianka
  WTOREK
Ss. +Józef Wiejacki od Agnieszki i Mariusza Buczek
615 +Zofia i Jan Czekaj z ok. im.
700 1) +Marta Sowińska w 1 r. śm.
2) +Helena Poręba od Haliny Rogal z rodz.
1800 1) +Zofia Igielska od Katarzyny i Tomasza Bakulińskich
2) +Mateusz Janik Gregorianka
  ŚRODA
Ss. +Leszek Krężel od kuzyna Tadeusza Kapki z rodz.
615 +Jerzy Karpiel od Daniela Duszy z rodz.
700 +Wiesław Płachno od rodz.
1800 1)+Adam Repała od Teresy Sajdak
2)+Mateusz Janik Gregorianka
  Czwartek
Ss. +Helena Poręba od szwagra Stanisława z rodz.
Szp. +Joanna Gubała od Grażyny i Antoniego Gut z rodz.
615 +Marta Wojtkiewicz od Grażyny i Antoniego z rodz.
700 1)+Józef Kras od brata Zbigniewa z rodz.
2)+Wiesław Płachno od syna Adriana z żoną i córką Gabrysią
1800 +Mateusz Janik Gregorianka
  PIĄTEK
Ss. +Zuzanna Prokuszki od Krystyny i Józefa Zioło z rodz.
615 +Joanna Gubała od syna Zdzisława z rodz.
700 +Barbara i Tadeusz Wantuch
M.Op +Andrzej Skruch od Andrzeja Lany z rodz.
1800 1) Dziękczynna w 55 r. śl. Marii i Kazimierza
2) +Mateusz Janik Gregorianka
  SOBOTA
Ss. +Zofia Igielska od Joanny i Andrzeja Igielskich
615 +Ewa Hadas od Jadwigi i Stanisława Karaś
700 1)+Józef Jackowicz, Stefania i Jan Czenczek
2)+Salomea Piktas od dzieci z ok. dnia matki
3) +Edward Kot od syna Mateusza z żoną
1800 1) +Mateusz Janik Gregorianka
2)+Mieczysława Maciejko-Sowa z ok dn. Matki od dzieci
  NIEDZIELA
Szp. +Edward Kot od Łukasza Łabno
630 +Helena i Franciszek Buzowscy z ok im. oraz dnia matki i ojca
830 +Mateusz Janik Gregorianka
1000 +Władysław Samczyk
M.Op

10.00

W 18 r. ur. Sylwii- podz. za dar życia z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB
1130 1)+Agnieszka i Aleksy Szymanowscy
2) Pro Populo (rocznica dzieci -1 ur.)
1400 W 57 r. śl. Stefanii i Tadeusza dz.-bł. dla rodziny
1800 +Halina Piwko

 

Legenda: Ss. – Msza święta w Kaplicy Sióstr Służebniczek na ul. Zielonej 10 (godz. 620), Szp. – Msza święta w Kaplicy Szpitalnej w Tuchowie (w czwartek 600, w niedzielę 630), MOp. – Msza święta w Kaplicy bł. Karoliny w Mesznej Op.

Intencje Mszy Świętych

14 -20.05.2018 r.

  PONIEDZIAŁEK
Ss. +Mateusz Janik  greg.
615 1)+Marek Maciaszek
2)+Stanisław Zając od żony Anieli
700 1)+Artur Wantuch w 15 r.śm
2)+Andrzej Lechno-Waśutyński
1800 1)+Stanisław i Józefa Kras od córki Kazimiery
2)+Józef Cieślikowski
  WTOREK
Ss. +Mateusz Janik  greg.
615 +Edward Kłusek
700 1)+Zofia Pycińska z ok. im.
2)+Władysław Igielski od Justyny, Piotra, Adama Lipków
1800 1)+Zofia i Wanda Semszyszyn z ok. im.
2)+Wojciech Pytel od kuzynki Marii z dziećmi z Siedlisk
  ŚRODA
Ss. +Mateusz Janik  greg.
615 +Dusze w czyśccu cierpiące
700 +Zofia i Władysław Szywałą
1800 1) W intencji czcigodnego księdza Andrzeja Dyla z ok. im.
2)+Józef Sutkowski
  CZWARTEK
Ss. +Mateusz Janik  greg.
SzP +Andrzej Pitala od pracowników firmy AMIGOS z Tarnowa
615 +Maria i Jan Kurdziel
700 1)+Józef Mazur od Mazurowej z rodz.
2)+Wojciech Czopkowicz w 7 dn. po pog. Od rodziców Janiny i Franciszka
1800  W 50 rocznice urodzin Doroty w podziękowaniu za przeżyte lata z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB
  PIĄTEK
Ss. +Mateusz Janik  greg.
615 W intencji Zofii z okazji 90 ur. Dz.-bł.
700 1)+Melania Przęczek i jej rodzice
2)+Andrzej Pitala od Jolanty i Jacka Ryba
MO +Zofia i Franciszek Ciupek
1800 +Emilia i Bronisława Łątka
  SOBOTA
Ss. +Mateusz Janik  greg.
6.15 +Helena Wrona od chrześnika Jarka z żoną
7.00 1)+Helena i Jan Kaczka w 19 r.śm Heleny
2)+Andrzej Pitala od Doroty I Mariusza Rysiów
3)+Władysław Igielski od kuzynki Anny Stańczyk z rodz.
4)+Wojciech Turaj od chrześnicy Wiktorii
18.00 W intencji Sylwii i Brunona dz.-bł.
  NIEDZIELA
Szp. +Helena Wrona od Marii Zagórskiej z rodz.
630 1)+Julia i Franciszek Baran
2)+Zofia i Kazimierz Igielski z okazji imienin Zofii i dnia matki
830 +Mateusz Janik  greg.
1000 +prof. Marian Kras od Krystyny i Jerzego Jagiełłów
1130 Pro populo
14.00 +Edward Starzyk w 4 r.śm
1800 +Alfreda i Stanisław Niziołek od córki Józefy
MOp. +Andrzej Skruch od Danuty i Stanisława Kwaśny

 

Legenda: Ss. – Msza święta w Kaplicy Sióstr Służebniczek na ul. Zielonej 10 (godz. 615), Szp. – Msza święta w Kaplicy Szpitalnej w Tuchowie (w czwartek 600, w niedzielę 630), MOp. – Msza święta w Kaplicy bł. Karoliny w Mesznej Op.

 

 

 

W najbliższym czasie poza parafią zostaną odprawione następujące msze:

  1. +Władysław Igielski od rodz. Gładyszów
  2. +Władysław Igielski od koleżanek i kolegów GS w Tuchowie
  3. +Władysław Igielski od koleżanek i kolegów GS w Tuchowie
  4. +Władysław Igielski od Andrzeja Dudka z żoną
  5. +Władysław Igielski od Wacława Sikorskiego
  6. +Władysław Igielski od Anny Pikusa z rodz.
  7. +Władysław Igielski od kolegów Rodziny Bakulińskich
  8. +Władysław Igielski od Alberta Krzemień z rodz.
  9. +Władysław Igielski od Marii i Andrzeja Kaniewskich
  10. +Władysław Igielski od klasy 2b z wychowawcą P. Ogielą
  11. +Władysław Igielski od Katarzyny Kierońskiej z rodz.
  12. +Władysław Igielski od rodz. Wilgów i Żurowskich
  13. +Władysław Igielski od rodz. Wójcików z sąsiedztwa
  14. +Władysław Igielski od Haliny i Stanisława Szary z rodz.
  15. +Władysław Igielski od Bogumiły i Pawła Marków z dziećmi
  16. +Władysław Igielski od Marka Marchiwcy
  17. +Władysław Igielski od sąsiadów Ewy i Wiesława Mleczko z rodz.
  18. +Władysław Igielski od Wiesława i Ireny Krzemień
  19. +Władysław Igielski od Anny i Romana z Kołkówki
  20. +Władysław Igielski Haliny Michałek
  21. +Władysław Igielski Agnieszki i Krzysztofa Gawron
  22. +Władysław Igielski od kuzynek Małgorzaty i Jadwigi z rodz.
  23. +Władysław Igielski od kuzynek Józefy, Zofii i Anny z rodzinami
  24. +Władysław Igielski od wujka Dudka z żoną
  25. +Władysław Igielski od Dyrekcji, Nauczycieli i pracowników LO. W Tuchowie
  26. +Władysław Igielski od rodz. Karasiów z ul. Kopernika
  27. +Andrzej Pitala od pracowników firmy AMIGOS z Tarnowa
  28. +Andrzej Pitala od zakładu masarskiego z Burzyna
  29. +Andrzej Pitala od zakładu masarskiego z Burzyna
  30. +Andrzej Pitala od Lidii i Zbigniewa Karcz
  31. +Andrzej Pitala od Akcji Katolickiej z Burzyna
  32. +Andrzej Pitala od Marii i Alojzego Ciszków
  33. +Andrzej Pitala od zarządu i pracowników zakładu mięsnego SMAK-GÓRNO
  34. +Andrzej Pitala od zarządu i pracowników zakładu mięsnego SMAK-GÓRNO
  35. +Andrzej Pitala od kolegów ze studiów inżynierskich
  36. +Andrzej Pitala od Jolanty i Mariana Szmulkiewicz
  37. +Andrzej Pitala od Piotra i Agnieszki Kostur
  38. +Helena Wrona od Urszuli i Emila Osika
  39. +Helena Wrona od Piotra i Henryki Imburskich
  40. +Helena Wrona od Ireny i Sławomira Zbylut
  41. +Helena Wrona od Mariusza Łątki z rodz.
  42. +Helena Wrona od Piotra i Anity Zagórskiej z dziećmi
  43. +Helena Wrona od Lucyny Kras z rodz.
  44. +Helena Wrona od Moniki Krupy z Łowczowa z rodz.

Intencje Mszy Świętych

7-13.05.2018 r.

 

  PONIEDZIAŁEK
Ss. +Władysław Igielski od Mari Dulian z rodziną.
615 +Krzysztof Szywała od siostry
700 1) +Mateusz Janik (greg.)
2) +Zbigniew Mędrek i Stefania od Janiny i Bronisława Kukułków
1800 1) +Stanisław Mikos
2) +Michał Garbowski od wnuków Żanety i Artura
  WTOREK
Ss. +Wojciech Pytel od Adriana Zbyluta
615 1) +Stanisław Wójtowicz z ok. im.
2) +Stanisław Klimek z ok. im.
700 1) +Stanisław Janiczek
2) +Mateusz Janik (greg.)
1800 1) w intencji ks Stanisława Bąka z okazji imienin
2) +Stanisław Igielski z ok. im. Od żony
  ŚRODA
Ss. + Andrzej Pitala od rodziny Armatysów i Kurdzielów
615 +Stanisław i Zofia Igielscy od Marii i Marty Burchat
700 +Mateusz Janik (greg.)
1800 1) o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Stanisława z Kanady z ok. ur. i im.
2) +Władysław Igielski od Pawła Kierońskiego
  CZWARTEK
Ss. +Paweł Hołowacz od Jniny Baran i Barbary Patyk z Lubaszowej
Szp. +Józefa (k) Grochola od koleżanek z oddziału wewnętrznego
615 1)+Stanisława Gdowska i syn Józef
2)+Zygmunt Włodek z ok. im.
700 1) o uwolnienie z nałogu, umocnienie i szczerą spowiedź dla pewnej osoby
2) +Mateusz Janik (greg.)
1800 +Maria, Zofia, Franciszek Kucharczyk od synowej
  PIĄTEK
Ss. +Wojciech Turaj od Heleny i Bogusława Łątka
615 +Maria i Wincenty Kita w r. śm.
700 1) +Andrzej Pitala od Ryszarda Starzyk
2) +Mateusz Janik (greg.)
1800 +Zdzisław Pasternak
MOp. +Paweł Hołowacz od Krystyny i Wiesława Wantuch
  SOBOTA
615 +Jan Mróz w 3 r. śm., Władysław, Aniela Soleccy od Zofii Mróz
700 1) +Mateusz Janik (greg.)
2) +Piotr Janiczek
3) + Bożena Małopolska w 30 dz. po śm. od córki Anny z rodziną
1600 M.Op W intencji strażaków z okazji 60 – lecia OSP Meszna Opacka
1800 W intencji Moniki i Krzysztofa z okazji rocznicy śl.
  NIEDZIELA
Szp. +Aniela Pypeć od pracowników oddz. Ginekologii i położnictwa CZT
630 +Zofia, Franciszek i Antoni Baran
830 + Elżbieta Gogola
1000 Pro Populo
1130 1)Msza św. Dziękczynna z ok 60 ur. Teresy od męża i dzieci
2) +Michalina Sajdak w 10 r. śm.
1400 +Mateusz Janik (greg.)
1800 +Jan Gucwa w 22 r. śm.
MOp. +Jan, Kazimiera Cichowscy w 18 r. śm Kazimiery od pra wnuków

 

Legenda: Ss. – Msza święta w Kaplicy Sióstr Służebniczek na ul. Zielonej 10 (godz. 615), Szp. – Msza święta w Kaplicy Szpitalnej w Tuchowie (w czwartek 600, w niedzielę 630), MOp. – Msza święta w Kaplicy bł. Karoliny w Mesznej Op.

POZA PARAFIĄ W NAJBLIŻSZYM CZASIE ZOSTANĄ ODPRAWIONE NASTĘPUJĄCE MSZE

+Władysław Igielski od Agaty i Stanisława Rąpała z Olszyn

+Władysław Igielski od Magdaleny i Pawła z Grabna

+Władysław Igielski od Chrześnicy Aleksandry Zybała z mężem

+Władysław Igielski od Chrześnicy Elżbiety Stynszula z rodziną

+Władysław Igielski od Krystyny i Jana Wilga

+Władysław Igielski od rodziny Osików z Mesznej

+Władysław Igielski od Justyny, Piotra, Adama Lipków

+Władysław Igielski od Chrześnicy Marysi

+Władysław Igielski od Elżbiety i Jana Wantuchów z Jodłówki Tuchowskiej

+Władysław Igielski od Stanisławy Dudek z Jodłówki Tuchowkiej

+Władysław Igielski od Zofii Igielskiej z rodziną

+Władysław Igielski od Kazimiery i Stanisława Dudek z rodziną

+Władysław Igielski od kuzynki Anny Kierońskiej z rodziną

+Władysław Igielski od Kuzynów Krzysztofa i Marka Igielskich

+Władysław Igielski od Czesławy i Romana Igielskich z rodziną

+Adam Zaucha od Zofii I Wiesława Stańczyk z rodz.

+Adam Zaucha od Zofii i Kazimierza  Salamon z rodz.

+Adam Zaucha od Zofii i Kazimierza  Salamon z rodz.

+Adam Zaucha od Mieczysława Krzemienia z rodz.

+Adam Zaucha od rodz. Onak i Szeląg

+Adam Zaucha od Wojciecha Łempy

+Adam Zaucha od Henryka i Haliny Łempa

+Adam Zaucha od Piotra Łempy

+Adam Zaucha od Renaty i Macieja Salamon

+Adam Zaucha od sąsiadów Janiny i Andrzeja Witków z rodz.

+Adam Zaucha od teściowej Franciszki Salamon

+Adam Zaucha od Pauliny i Pawła Kierońskich

+Adam Zaucha od Danuty Filar, Renaty i Marcina Przeor

+Adam Zaucha od Jadwigi Salamon i Alfredy Gurgul

+Adam Zaucha od Jacka Salamon  z rodz.


 

Intencje Mszy Świętych

 30.04-06.05.2018 r.

 

  PONIEDZIAŁEK
Ss. +Maria Piwowar od członkiń rodziny Edmunda
615 +Krzysztof Szywała w r. śm. od rodziców
700 +Władysław Igielski Greg.
1800 1) +Janina Rępała w 15 r. śm. od syna Ryszarda z rodz.
2) +Wacław Wrona  w 8 r. śm.
  WTOREK
Ss. +Adam Zaucha od Jana Salamona z rodz.
615 1)+Mateusz Janik. Rozpoczęcie Greg.
2)+Władysław Igielski. Zakończenie Greg.
700 ++Irena Galas w 28 r. śm. i Józef Galas w 6 r. śm.
1800 1)  W int. pewnej rodz.  w podz. za dotychczasowe łaski z prośbą  o dalsze błog. Boże, o ukończenie studiów dla wnuków o zdrowie i opiekę MB
2) O łaskę nawrócenia dla pewnej osoby
  ŚRODA
Ss. +Andrzej Pitala o Marii Zagórskiej
615 +Mateusz Janik –Gregorianka
700 +Franciszka (K) Feliks i Antoni Słowik
1800 1) +Marian Kras od Marii Maniak
2)+Adam Zaucha od teściowej Franciszki Salamon
  Czwartek – 3 maja
Szp. +Adam Zaucha od rodz. Maczugów
6.30 +Mateusz Janik –Gregorianka
8.30 +Maria Czuba w 14 r. śm. od Dominika Czuby
10.00  +Kazimierz Sowa od żony Krystyny
M.Op
11.00
I Komunia. Msza w int. dzieci przystępujących do I Komunii
11.30 1) + Władysław Igielski od rodz. Piwowarczyków z ul. Leśnej
2) +Andrzej Pitala od Michała Janiczka
14.00 W int. Marty i Michała o szczęśliwe zdanie matury od dziadków Anny i Andrzeja
18.00 W int. Bogumiły z ok. 70. ur. dziękczynno-błagalna
  PIĄTEK
615 +Mateusz Janik –Gregorianka
700 1) W intencji maturzystów
+Anna i Jan Kawa od wnuczki Marii
1500 +Zygmunt Stanuch od córki Marii
M.Op +Paweł Hołowacz od chrześnicy Moniki Starzyk
1800 1)  W int. OSP w Tuchowie za Strażaków i ich rodziny
2) + Józef Sutkowski
  SOBOTA
Ss. +Helena Wrona od Anny Dębosz
615 +Mateusz Janik –Gregorianka
700 1)++Antoni Mirek w 27 r. śm., Mirosław Mirek w 12 r. śm. od rodziny
2) ++ Władysława (k) Łogasz, Halina Łogasz w 2 r. śm. Władysławy i Haliny
3) +Andrzej Lechno-Wasiutyński
1400 Ślub
1530 Ślub
1800 Z ok 3 r. ur Bartłomieja dziekczyno-błagalna
  NIEDZIELA
Szp. Pro Populo
630 1) O obfite łaski, zdrowie dla członkiń i ich rodzin oraz o niebo dla zmarłych członków Roży św. Rodziny
2) O obfite łaski, zdrowie dla członkiń i ich rodzin oraz o niebo dla zmarłych członków Roży św. Jadwigi Królowej
830 W 30 r. ślubu Jacka i Renaty w podz. za wspólnie przeżyte lata z prośbą o zdrowie i opiekę MB na dalsze.
1000 +Stanisław Gogola
M.Op +Józefa  i Michał Sajdak w 2 r. śm. Józefy
1130 1) W Int. dzieci przeżywających rocz. I Komunii
2) +Michalina Sajdak  ok. ur.
1400 +Władysław Wiśniewski w 28 r. śm,
1800 +Mateusz Janik –Gregorianka

 Poza parafią

+ Zuzanna Surus od Barbary i Dominika Krasów

+ Zuzanna Surus od Agnieszki z rodziną

+ Zuzanna Surus od koleżanek i kolegów z PKP Cargo S.A.

+ Zuzanna Surus od Liwianny i Janusza z córkami

+ Zuzanna Surus od firmy Salvation

+ Kornelia Lisiak od rodziny Zychów

+ Kornelia Lisiak od Józefy i Janusza Stańczyk z Karwodrzy

+ Kornelia Lisiak od Grzegorza Cupa

+ Kornelia Lisiak od Moniki i Witolda Styrkowiec

+ Kornelia Lisiak od Antoniny Pawłowskiej

+ Kornelia Lisiak od Joanny i Grzegorza Styrkowiec

+ Kornelia Lisiak od Bożeny Paterak z rodziną

+ Kornelia Lisiak od państwa Turajów z ul. Leśnej

+ Kornelia Lisiak od Marii i Tadeusza Mazur z rodziną

+ Franciszka Salamon od Tadeusza Salamona z żoną

+ Franciszka Salamon od Karoliny Małek z mężem

+ Franciszka Salamon od rodziny Gurgulów z Tarnowa

+ Franciszka Salamon od wnuczki Agaty z rodziną

+ Franciszka Salamon od sióstr Józefitek z domu pogodnej Jesieni

+ Franciszka Salamon od rodziny Onak i Szelągów

+ Marian Kras od rodziny Potoków

+ Marian Kras od Bożeny i Kazimierza Kurczab

+ Marian Kras od Zbigniewa Siwaka z rodziną

+ Marian Kras od pracowników restauracji Strych

+ Marian Kras od sąsiadów Lidii i Stanisława Zgłobisz

+ Marian Kras od Bożeny i Kazimierza Kurczab

+ Marian Kras od rodziny Firlejów

+ Marian Kras od zakładu pogrzebowego Jasica

+ Marian Kras od uczniów klasy V b liceum pedagogicznego

+ Marian Kras od Bogdana i Renaty Dzięgielewskich

+Adam Zaucha od Zofii I Wiesława Stańczyk z rodz.

+Adam Zaucha od Zofii i Kazimierza  Salamon z rodz.

+Adam Zaucha od Zofii i Kazimierza  Salamon z rodz.

+Adam Zaucha od Mieczysława Krzemienia z rodz.

+Adam Zaucha od rodz. Onak i Szeląg

+Adam Zaucha od Wojciecha Łempy

+Adam Zaucha od Henryka i Haliny Łempa

+Adam Zaucha od Piotra Łempy

+Adam Zaucha od Renaty i Macieja Salamon

+Adam Zaucha od sąsiadów Janiny i Andrzeja Witków z rodz.

+Adam Zaucha od teściowej Franciszki Salamon

+Adam Zaucha od Pauliny i Pawła Kierońskich

+Adam Zaucha od Danuty Filar, Renaty i Marcina Przeor

+Adam Zaucha od Jadwigi Salamon i Alfredy Gurgul

+Adam Zaucha od Jacka Salamon  z rodz.

+ Teodor Łątka od parafialnego oddziału Caritas

+ Teodor Łątka od Zofii i Agnieszki Szarej z rodziną

+ Teodor Łątka od róży Małgorzaty Borek z Nowej Jastrząbki

+ Teodor Łątka od róży Małgorzaty Borek z Nowej Jastrząbki

+ Teodor Łątka od grupy młodzieżowej bł. Karoliny z Nowej Jastrząbki

+ Teodor Łątka od Marii i Władysława Sukienników

+ Teodor Łątka od chóru sanktuaryjnego

+ Teodor Łątka od Czesławy i Wandy Wielgus

+ Teodor Łątka od Stowarzyszenia Rodzin Katolickich z Nowej Jastrząbki

+ Teodor Łątka od sąsiadów Czesława i Stanisława Mól

+ Karol Nalepka od zakładu pogrzebowego Jasica

+ Karol Nalepka od Beaty i Mirosława Szeląg

+ Karol Nalepka od Ireny i Romana Przybyła z rodziną

+ Karol Nalepka od Alicji i Kazimierza Wiejackich

+ Karol Nalepka od Anny i Jana Nalepka

+ Karol Nalepka od chrześnicy z rodziną

+ Karol Nalepka od Anny Janiczek

+ Karol Nalepka od Heleny Janiczek

+ Karol Nalepka od Małgorzaty i Krystyny Janiczek

+ Karol Nalepka od Wojciecha Janiczek z rodziną

 

Legenda: Ss. – Msza święta w Kaplicy Sióstr Służebniczek na ul. Zielonej 10 (godz. 615), Szp. – Msza święta w Kaplicy Szpitalnej w Tuchowie (w czwartek 600, w niedzielę 630), MOp. – Msza święta w Kaplicy bł. Karoliny w Mesznej Op.

 

+Intencje Mszy Świętych

23-29 IV 2018 r.

 

  PONIEDZIAŁEK
Ss. ++ Jerzy i Helena Rodowscy od córki Elizy
615 ++ Za dusze w czyśćcu cierpiące
700 + Władysław Igielski (Msza Św. gregoriańska)
1800 1) W intencji księdza Jerzego od Grupy Modlitewnej Chrystusa Ukrzyżowanego
2) 25 rocznica ślubu Ewy i Jacka Hadas dziękczynno-błagalna
3) + Józef Kajmowicz od Małgorzaty Wrona z rodziną
  WTOREK
Ss. + Franciszka Salamon od wnuka Jarka z rodziną
615 ++ Maria i Franciszek Górowscy w 2 rocz. śm. Marii, od córki Haliny z mężem i dziećmi
700 + Władysław Igielski (Msza Św. gregoriańska)
1800 1)  W intencji ks. Jerzego Ochała z ok. im. od Rady Parafialnej
2) W intencji ks. Marka Wojaka z ok. im. od Rady Parafialnej
3) ++ Władysław i Marta Gut
4) ++ Janina i Tadeusz Góral w 2 r. śm. Janiny
  ŚRODA
Ss. + Marian Kras od Danuty Augustyńskiej
615 + Zuzanna Surus od sąsiadów Jolanty i Ryszarda Dziedziców
700 + Władysław Igielski (Msza Św. gregoriańska)
1800 1) ++ Maria i Stanisław Serafin w 29 rocz. śm. Stanisława
2) + Józef Kajmowicz od mieszkańców z ul. Kopernika
  Czwartek
Ss. + Zuzanna Surus od Marioli, Bogdana i Wojtka Kmietowiczów
SzP + Kornelia Lisiak od Mariana Młyniec
615 1) + Józef Kajmowicz od Anny Dębosz
2) + Maria Reczkowska
700 1) + Władysław Igielski (Msza Św. gregoriańska)
2) + Marian Kras od zarządu gminnego PSL w Tuchowie
1800 + Jerzy Płachno z okazji imienin
  PIĄTEK
Ss. + Franciszka Salamon od rodziny Bodzioch
615 + Kornelia Lisiak od córki Ewy
700 1) + Władysław Igielski (Msza Św. gregoriańska)
2) + Wojciech Rojek z ok. imienin
1630
M.Op.
+ Andrzej Skruch od Doroty Kądzielawskiej
1800 + Zygmunt Stanuch od kolegów Wiesława, Tadeusza i Witolda
  SOBOTA
615 1) + Daniel Sajdak w 1 rocz. śm. od rodziców
2) + Adam Zaucha od Tadeusza Salamona z rodziną
Ss. + S. Wizenna od Wojciecha Zająca
700 1) Za Andrzeja o światło Ducha Świętego i pomyślne zdanie matury
2) + Władysław Igielski (Msza Św. gregoriańska)
3) + Marian Kras od Tomasza Augustyńskiego z rodziną
1800 ++ Kazimierz Kantor i zmarli z rodziny Kantorów
  NIEDZIELA
Szp. + Aniela Pypeć od pracowników oddziału Ginekologicznego i Położnictwa Centrum Zdrowia Tuchów
630 Pro Populo
830 Za poległych w czasie I i II wojny światowej na terenie Ciężkowic i okolic
1000
(M. Op.)
W 35 rocz. ślubu Marii i Czesława – w podziękowaniu za wspólnie przeżyte lata z prośbą o dalsze bł. Boże
1000 + Ks. Wiesław Krzyżanowski w 16 rocz. śmierci
1130 1) + Władysław Igielski (Msza Św. gregoriańska)
2) w 23 rocz. ślubu Piotra i Marii Radwan
1400 ++ Eugeniusz i Danuta Rempałowie w rocz. śm. od córki Joanny
1800 Za poległych w czasie I i II wojny światowej na terenie Ciężkowic i okolic

 

 

16-22 IV 2018 r.

  PONIEDZIAŁEK
Ss. + Wojciech Pytel od Alicji i Wiesława Hajduk z rodziną
615 1) + Władysław Igielski (Msza Święta gregoriańska)
2) + Adam Zaucha od rodziny Przeszczyńskich
700 + Andrzej Pitala od Stanisława Janiczka
1800 1) + Julian Dudek
2) + Zygmunt Stanuch od córki Anny z rodziną
  WTOREK
Ss. + Adam Zaucha od Genowefy Podraza
615 1) + Władysław Igielski (Msza Święta gregoriańska)
700 1) + Marian Kras od Marii Maniak
2) + Wojciech Pytel od Bernadetty i Czesława Zbylut
1800 1) + Józef Sutkowski
2) + Wojciech Turaj od cioci Kazimiery Skrobot
  ŚRODA
Ss. + S. M. Wizenna od Marii i Jana Zająców z dziećmi
615 + Władysław Igielski (Msza Święta gregoriańska)
700 1) + Genowefa Szmist w 30 dn. po śm. od rodz. Wiśniowskich
2) +Kornelia Lisiak od męża
1800 1) Dziękczynna za otrzymane łaski dla Zofii i Ryszarda
2) + Genowefa Szmist – od rodziny Wąsów
  Czwartek
Ss. + Andrzej Pitala od Krystyny Kostur
SzP + Kornelia Lisiak od Krzysztofa Kowalskiego z całą rodziną z Karwodrzy
615 + Władysław Igielski (Msza Święta gregoriańska)
700 1) O dalsze błogosławieństwo Boże z okazji urodzin
2) + Stanisław Mastalski od Małgorzaty i Wiesława Patyk z rodziną
1800 + Jerzy Solan – 18 rocz. śm.
  PIĄTEK
Ss. + Genowefa Szmist od sióstr
615 1) + Władysław Igielski (Msza Święta gregoriańska)
2) + Michał Moździerz od siostry Stanisławy z rodziną Starzyków i Zauchów
700 + Józef Kajmowicz od Haliny Kajmowicz z rodziną
1630
M.Op.
+ Stanisław Mastalski od siostry Anny z rodziną
1800 Z okazji 80. urodzin Jana – Msza Św. dziękczynno-błagalna
  SOBOTA
615 + Władysław Igielski (Msza Święta gregoriańska)
Ss. + Stanisław Mastalski od chrześnika Pawła Mastalskiego
700 1) + Kazimierz i Jan Cichowski w 19 rocz. śm. Kazimiery
2) + Zygmunt Stanuch od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego oraz Pracowników Szkoły Podstawowej w Tuchowie
1800 1) + Franciszka Salamon od syna Jacka z rodziną
2) + Jan Bandyk od syna Karola z żoną Anetą
3) + Marian Kras od synowej Anny
  NIEDZIELA
Szp. Pro Populo
630 ++ Kazimiera i Jan Cichowscy w 19. rocz. śm. Kazimiery
830 ++ Za zmarłych przebywających w Czyśćcu
1000
(M. Op.)
1) ++ Bronisława i zmarli z rodziny Mikosów
2) O łaski Ducha Świętego, Opiekę Matki Bożej z okazji imienin dla Ks. Jerzego – proszą mieszkańcy Mesznej Opackiej
1000 ++ Za zmarłych przebywających w Czyśćcu
1130 1) + Stefania Walkow
2) + W int. Leona Marcelego oraz rodziców i rodziny o zdrowie i opiekę Matki Bożej i św. Józefa
1400 1) Bierzmowanie
2)+ Władysław Igielski (Msza Święta gregoriańska)
1800 + Franciszek Ryndak w 10 rocz. śm. od syna Bogusława z rodz.

Intencje Mszy Świętych

9-15 IV 2018 r.

 

  PONIEDZIAŁEK
Ss. + Władysław Igielski (Gregorianka)
615 1) + Genowefa Szmist od sąsiadów z klatki I
2) + Zygmunt Stanuch od rodziny Piotrkowskich z sąsiedztwa
700 + Władysława Zielińska
1800 1) W intencji członków rodziny bł. Edmunda
2) + Elwira Muszyńska – od córki
  WTOREK
Ss. + Władysław Igielski (Gregorianka)
615 1) +Józef Kajmowicz od siostrzenicy Lucyny Gut z siostrzenicą
2) + Danuta Gdowska-Ziemska od bratanka Dawida Gdowskiego z rodziną
700 1) + Zygmunt Stanuch
2) + Franciszka Salamon od syna Wojtka z rodziną
1800 1)++ Alfreda i Józef Gucwa – od dzieci
2) + Stanisława Gacek od córki Marii Dęboś z rodziną
  ŚRODA
Ss. + Władysław Igielski (Gregorianka)
615 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Beaty Partyka i jej rodziny
700 1) + Kornelia Lisiak – w 30. dzień po śm. – od męża
2) + Kazimierz Malig od sąsiadów Gogolów
1800 1) + Jan Kowalski w 7 rocz. śm.
2) + Krystyna Turaj od koleżanek córki z Delikatesów Centrum
  Czwartek
Ss. + Władysław Igielski (Gregorianka)
SzP + Kazimierz Malig od rodziny Płowieckich
615 + Karol Nalepka od Marii i Władysława Góral
700 1) + Józef Kajmowicz od Haliny Zgamy z rodziną
2) + Jan Bandyk od syna Dawida
1800 + Józefa Ryba w 2 rocz. śm.
  PIĄTEK
Ss + Władysław Igielski (Gregorianka)
615 1) + Jan Bandyk od wnuczki Karoliny
2) + Łucja Peszka od syna Roberta z żoną i dziećmi
700 1) + Barbara Lachowicz od córki Katarzyny
2) + Stefan Giemza od wnuka Lecha z żoną i dziećmi
M.Op. + Paweł Hołowacz od kolegi Tomasza Igielskiego z rodziną
1800 + Helena i Stanisław Mierwa w rocz. śmierci – od córki z rodz.
  SOBOTA
Ss + Władysław Igielski (Gregorianka)
615 1) + Paweł Hanak od rodziny Chrząstowskich
2) + Janusz Gawlikowski od siostry Wandy z mężem
700 1) ++ Anastazja i Jan Małopolscy oraz zmarli z rodziny
2) + Kazimiera Czekaj w 1. rocz. śm.
3)  + Kornelia Lisiak od córki Iwony z mężem
4) + Józef Cich od Jacka Skrucha z rodziną
1800 + Adolf Gądek w rocz. śmierci
  NIEDZIELA
Szp. + Józef Cich od Anny Janus z ul. św. Józefa
630 1) + Władysław Igielski (Gregorianka)
2) Msza Święta dziękczynna za 50 lat małżeństwa Stanisławy i Czesława za łaski otrzymane z prośbą o dalszą opiekę w dalszym życiu małżeńskim i rodzinnym
830 + Antoni Nowak w 1 rocz. śm.
1000

(M. Op.)

+ Władysława Orłów – od syna Piotra z rodziną
1000 + Kazimierz Przęczek w 10 r. śm. – od żony z córkami
1130 1) Zgodnie z orędziem Fatimskim: o pokój dla świata i nawrócenie grzeszników
2) + Józef Kajmowicz od syna Ryszarda z żoną
1400 Zgodnie z orędziem Fatimskim: o pokój dla świata i nawrócenie grzeszników
1800 Pro populo

Intencje Mszy Świętych

2 – 8 IV 2018 r.

 

  PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY
Szp.
630
+ Władysław Igielski od rodz. Karasiów z ul. Kopernika
630 Zgodnie z orędziem fatimskim: o pokój dla świata i nawrócenie grzeszników
830 1)++ Helena i Franciszek Buzowscy w 6. rocz. śm. Heleny i 29. Franciszka, od córek.
2) ++ Maria i Tomasz Skrzypek
1000
(M. Op.)
+ Stanisława i zmarli z rodziny Mikosów
1000 Zgodnie z orędziem fatimskim: o pokój dla świata i nawrócenie grzeszników
1130 1) W 80 rocz. urodzin Mariana – podziękowanie za przeżyte lata i z prośbą o zdrowie i dalsze błogosławieństwo Boże
2) + Krystyna Turaj w 1 rocz. śmierci, od córek z rodziną
1400 ++ Zofia i Władysław Kajmowicz – w 8. rocz. śm. Zofii i 6 rocz. Władysława, od syna Waldemara z rodziną
1800 + Władysław Igielski (Gregorianka)
  WTOREK
Ss. + Jan Sajdak – od bratowej, bratanka i bratanicy z Gorlic
615 ++ Roman, Jerzy, Franciszek, Ewa Sajdak
700 ++ Ewa i Jakub (40. rocz. śm.) Chochołowicz
1800 1) + Władysław Igielski (Gregorianka)
2) + Krystyna Turaj od Jolanty i Sylwestra Budzik z rodziną
  ŚRODA
Ss. + Krystyna Turaj od rodziny Synowców
615 + Józef Kajmowicz od brata Ludwika z Tarnowa
700 1) + Władysław Igielski (Gregorianka)
2) + Antoni Woźniak od Mariusza Smosna
1800 1) + Józef Buzowski w 1 rocz. śm.
2) + Jan Sajdak od Anny, Zbigniewa i Michała Stańczyk
  Czwartek
Ss. +Stanisław Ogiela od wnuka Marcina
SzP + Józef Kajmowicz od pracowników Banku Spółdzielczego z Czarnego Dunajca
615 + Stefania i Józef Dziedzic od córki
700 1) + Józef Kajmowicz od siostry Ireny z mężem
2) + Krystyna Turaj od Katarzyny Turaj z mężem i dziećmi
1800 + Władysław Igielski (Gregorianka)
  PIĄTEK
615 1) ++ Katarzyna i Józef Bartkowscy
2) + Jan Sajdak od Kazimiery Skrobot z Lubaszowej
700 1) + Wiesław Wantuch w 4. rocz. śm. od żony Jadwigi
2) + Katarzyna Turaj od koleżanki córki Beaty i Ewy Kurdziel z rodziną
1500 ++ Marian, Julia, Ryszard Dudowie
M.Op + Stanisław Mastalski od sąsiadów Haliny i Bogdana Ciupek
1800 1) + Władysław Igielski (Gregorianka)
  SOBOTA
Ss ——-
615 1)++ Stanisława i Henryk Szczerba w 8. rocz. śm.
2) + Władysław Igielski od Joanny i Marcina Więcek z dziećmi
3) + Józef Kajmowicz od Józefa Rączkowskiego z rodziną
700 1) ++ Jan, Jadwiga i Wiesław Lach
2) + Władysław Wrona w 25 rocz. śm.
3) + Krystyna Turaj od rodziny Maksiewicz i Zawrzykaj
4) + Adam Zaucha od Haliny i Wojciecha Łątka
1800 1) + Władysław Igielski (Gregorianka)
  NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA
Szp. + Józef Kajmowicz od Haliny i Romana Derus
630 1) Róża św. Kingi
2) Róża św. Marii T. Ledóchowskiej
830 + Helena Piórkowska w 3 rocz. śm. – od dzieci
1000

(M. Op.)

++ Julianna i Jakub
1000 + Wiesław Wantuch w 4 rocz. śm. od dzieci
1130 1) + Władysław Igielski (Gregorianka)
2) ++ Alfreda i Józef Gucwa w rocz. śm.
1400 Pro populo
1800 + Kazimierz Grzenia od rodziny Grzeniów i Piątków

 


 

 

 

Intencje Mszy Świętych

Wielki Tydzień-Wielkanoc

26 III – 01 IV 2018 r.

  PONIEDZIAŁEK  
Ss. + Maria Olech od szwagra Marcina z rodziną z Dąbrówki Tuch.  
615 + Danuta Gaj (gregorianka)  
700 1) + Ireneusz Krawczyk w 13 rocznicę śmierci
2) +Ewa Hadas od sąsiadów Anny i Kazimierza Kierońskich z rodz.
 
1800 1) + Eugeniusz Pyciński z okazji urodzin
2) + Genowefa Szmist od Grupy Modlitewnej
 
  WTOREK  
Ss. + Ewa Hadas od sąsiada Krzysztofa Igielskiego z bratem Markiem  
615 1) + Danuta Gaj (gregorianka)
2) + Helena Wrona od Marzeny i Janusza Dudek z rodziną
 
700 1) + Józef Gut w rocznicę śmierci
2) + Piotr Kras w 8 rocznicę śmierci
 
1800 1) ++ Maksymilian (30 rocznica śm.), Aniela i Andrzej Piątek

2) + Jan Sajdak od sąsiadów Jękotów

 
  ŚRODA  
Ss. + Krystyna Turaj od rodzin: Wiktorków z Siedlisk i Pichnerów z Tuchowa  
615 + Danuta Gaj (gregorianka)  
700 1) ++ Józef, Bronisław, Anna Jackowicz
2) + Jan Sajdak od Jana Klimka
3)+Salomea Piktas od męża w 7 dn. po śm
 
1800 1) + Tomasz Cetera w 12. rocznicę śmierci
2) + Józef Buzowski od bratanka Wiesława Buzowskiego z synem oraz bratanicy Agnieszki Buzowskiej
 
  WIELKI CZWARTEK  
1800 1) W intencji kapłanów pracujących w naszej parafii od rady parafialnej
2) Msza dziękczynna z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie dla Natalii i Błogosławieństwo Boże w rodzinie
3) + Danuta Gaj (gregorianka)
4) + Kazimierz Rojkowicz
5) + Danuta Gdowska-Ziemska od wnuków Mateusza, Marty, Julii, Wiktorii, Izabeli
6) + Franciszka Salamon od syna Zbyszka z rodziną
 
  WIELKI PIĄTEK: W tym dniu Kościół nie sprawuje Eucharystii  
1500 Droga Krzyżowa  
1800 Liturgia Męki Pańskiej  
  WIGILIA PASCHALNA  
2000 1) Msza dziękczynna za wyjście z wypadku przez Marcina oraz z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla niego i całej jego rodz.
2) + Stanisław Janiczek
3) + Jan Bandyk od koleżanek i kolegów syna Łukasza z Zakładu Poprawczego w Tarnowie
4) ++ Józef i Józefa Rojkowicz
5) + Stefan Giemza od rodziny Andrzeja Zakolskiego
6) + Teodor Łątka od Barbary Rąpała z rodziną
7) + Marta Wojtkiewicz od dyrekcji, nauczycieli i pracowników LO w Tuchowie
 
    WIELKANOC
  Szp. + Jan Sajdak od Ireny i Jana Grzeniów z rodziną
  630 + Piotr Janiczek
  830 1) ++ Elżbieta i Adolf Gut
2) O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla  Anieli w 85 r. urodz.
  1000

(M. Op.)

+ Włodzimierz Buczek
  1000 + Helena i Franciszek Mazurkiewiczowie w 2 r. śm. Heleny
od syna z rodziną
  1130 1) Pro populo
2) + Władysław Igielski od Krystyny i Jana Wilga
  1400 + Tadeusz Buzowski od córki Iwony z rodziną
  1800 + Stefan Mirek w 5 r. śmierci od żony i córki

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   

Intencje Mszy Świętych

19-25 III 2018 r.

 

  PONIEDZIAŁEK
Ss. O opiekę św. Józefa nad zgromadzeniem
615 + Danuta Gaj (gregorianka)
700 1) + Józef Smoter z okazji imienin
2) + Józef Kajmowicz od brata Alfonsa
1800 1) + Józef Buzowski
2) + Józef Gut
  WTOREK
Ss. + Adam Zaucha od Mieczysławy Kaniowskiej z rodziną
615 1) + Józef Brożek
2) + Krystyna Turaj od rodziny Skrobotów
700 1) ++ Józef i Emilia Główczyk
2) + Kornelia Lisiak w 7. Dzień po śmierci od męża
1800 1) + Danuta Gaj (gregorianka)
2) + Jan Sajdak od wnuczki Pauliny z rodziną
  ŚRODA
Ss. + Władysław Igielski od rodziny Nowaków i Rączek
615 + Wiesław Dąbrowski
700 1) ++ rodzina Burciów
2) ++ Otylia i Władysław Sajdakowie
1800 1) + Danuta Gaj (gregorianka)
2) ++ Józef i Julia Gut
  Czwartek
Ss. + Stanisław Mastalski od Barbary Mastalskiej
SzP + Antonii Woźniak od rodziny Mszyków
615 + Krystyna Mirek od rodziny Bandyków z Tuchowa w 6. r. śm.
700 1) + Kazimierz Rejkowicz
2) + Józef Siwak – z ok. imienin
1800 + Danuta Gaj (gregorianka)
  PIĄTEK
Ss + Wojciech Pytel od Bożeny i Kazimierza Kurczaba
615 1) + Maryla Wawrzyniak
2) + Adam Zaucha od Karola Bednarza
700 1) + Anna i Stanisław Rojkowicz 3. Rocznica
2) + Stanisław Mastalski od brata Jana z żoną
M.Op. + Paweł Hołowacz od Zbigniewa i Ewy Baran z rodziną
1800 + Danuta Gaj (gregorianka)
  SOBOTA
Ss + Andrzej Pitala od rodziny Ustjanowskich
615 ++ Maria, Antonii, Janina Mleko
700 1)+ Zofia Pycińska w 5. Rocz. śmierci
2) + Jan Sajdak od wnuczki Eweliny z rodziną
3) + Władysław Igielski od syna Marcina z żoną Moniką
4) + Wojciech Pytel od Szczepana i Joanny Ligara
1800 1)+ Władysław Ciszek z okazji urodzin
2) + Danuta Gaj (gregorianka)
  NIEDZIELA PALMOWA
Szp. + Danuta Gdowska-Ziemska od Oddziału Ginekologicznego
630 ++ Józef i Adolfina
830 + Maria Olech – w 1. Rocz. śm. z ok. imienin
1000
(M. Op.)
+ Helena i Józef Ciupek w 29 r. śm. Józefa
1000 ++ Jan i Maria Głąb (25 rocznica śm.)
1130 1) + Danuta Gaj (gregorianka)
2) Pro Populo – w 1 rocz. urodzin dzieci
1400 + Benedykt Gurbisz
1800 + Danuta Gdowska-Ziemska od brata Leszka z żoną Martą

W najbliższym czasie poza parafią zostaną odprawione następujące Msze Św.:
+ Jan Sajdak od rodziny Larków

+ Jan Sajdak od koleżanek córki Danuty

+ Jan Sajdak od sąsiadów Rogozińskich

+ Jan Sajdak od wnuczki Marleny z mężem

+ Jan Sajdak od Stanisławy Lenart

+ Jan Sajdak od Mariana i Danuty Maciak

+ Jan Sajdak od siostrzeńca Artura z rodziną

+ Jan Sajdak od Janusza Starostki

+ Jan Sajdak od Ryszarda i Barbary Starzyk

+ Jan Sajdak od rodziny Majcher z Lichwina

+ Mateusz Janik od rodziny Brodów

 + Mateusz Janik od Michaliny

+ Mateusz Janik od Macieja z rodziną

+ Mateusz Janik od Joanny z rodziną

+ Mateusz Janik od Barbary i Piotra Berdychowskich z rodziną

+ Mateusz Janik od Edyty, Krzysztofa, Arkadiusza, Joanny, Angeliki Pudło

+ Mateusz Janik od kolegi Dariusza Nalepki

+ Krystyna Turaj od Lidii i Stanisława Zgłobisz

+ Krystyna Turaj od Barbary i Tomasza Gacków

+ Krystyna Turaj od rodziny Janików

+ Krystyna Turaj od sąsiadki Anny Czuba

+ Krystyna Turaj od rodziny z Burzyna

+ Krystyna Turaj od rodziny Nestorów

+ Krystyna Turaj od wnuczki Natalii

+ Adam Zaucha od Katarzyny i Joanny Wójcik z USA

+ Adam Zaucha od Genowefy Nalepka

+ Adam Zaucha od Haliny i Mariana Bochenek

+ Adam Zaucha od sąsiadów Katarzyny i Marcina Kujdów

+ Adam Zaucha od Magdaleny i Sebastiana Bakulińskich z rodziną

+ Adam Zaucha od Stanisława Snopkowskiego

+ Stanisław Mastalski od Marii i Tadeusza Ciupek z rodziną

+ Stanisław Mastalski od Marii Gacek

+ Stanisław Mastalski od Tomasza Mastalskiego z rodziną

+ Stanisław Mastalski od Marii Stoch

+ Andrzej Pitala od Agnieszki i Michała Kostur

+ Andrzej Pitala od Beaty i Rafała Kostur

+ Andrzej Pitala od Heleny Janiczek

+ Andrzej Pitala od Urszuli i Rafała Ciszków

+ Andrzej Pitala od Urszuli i Rafała Szarych

+ Andrzej Pitala od rodziny Jarosików

+ Andrzej Skruch od Antoniego Gut z żoną

+ Andrzej Skruch od rodziny Bajorów

+ Andrzej Skruch od Doroty i Piotra Hawryluk z rodziną

+ Andrzej Skruch od Zakładu Karnego w Tarnowie – od Dyrekcji i Kierowników Działów Zakładu Karnego

+ Andrzej Skruch od Zakładu Karnego w Tarnowie – od kolegów z działu Ochrony

+ Józef Kras od rodziny Majchrów z Lichwina

+ Józef Kras od rodziny Knapików z Lichwina

+ Józef Kras od Barbary Wajda z rodziną

+ Józef Kras od Krystyny i Mieczysława Kras

+ Józef Kras od kuzyna Krzysztofa z rodziną z Siedlisk

 

Intencje Mszy Świętych

12-18 III 2018 r.

 

  PONIEDZIAŁEK
Ss. + Danuta Gaj (gregorianka)
615 1)+ Roman Sajdak – rocznica
2) + Franciszka (k) Salamon od córki Małgorzaty
700 1) ++ Maria i Józef Dudek oraz zmarli z rodz.
2) O szybki powrót do zdrowia dla Adriana Wszołka
1800 1)++ Bronisława (k) i Józef (m) syn Marek Maciaszek
2) + Danuta Gdowska-Ziemska od córki Agnieszki
  WTOREK
Ss. + Danuta Gaj (gregorianka)
615 1) ++ Andrzej, Marianna, Wacław Bednarscy
2) + Stanisław Gacek od synowej Marii
700 1)+ Franciszka (k) Salamon – od wnuczki Wirgini z mężem
2) + Kazimierz Malig od siostry Anny z rodziną
1800 1)++ Krystyna i Władysław Kwaśny
2) + Karol Nalepka od Zofii i Jana Łabuz z rodziną
  ŚRODA
Ss. + Danuta Gaj (gregorianka)
615 + Tadeusz Hajder
700 1)+ Franciszka (k) Kielawa (na urodziny) od siostry Marii
2) + Jan Bandyk od syna Grzegorza z żoną Magdaleną
1800 1)+ Józef Jękot
2) + Marian Kras od Franciszki Karaś z ul. Kopernika
  Czwartek
Ss. + Danuta Gaj (gregorianka)
SzP + Franciszka (k) Salamon od Pauliny Broniec z rodziną
615 + Łucja Peszka od córki Agaty z mężem
700 1)+ Franciszka (k) Salamon od wnuczki Doris z mężem
2) + Barbara Lachowicz od córki Małgorzaty z rodziną
3) + Zygmunt Stanuch od żony 7 dn. po śmierci
1800 + Józefa (k) Jagiełło  od syna Jerzego z żoną
  PIĄTEK
Ss + Danuta Gaj (gregorianka)
615 1)+ Stefan Giemza od córki Zofii
2) + Józef Cich od Bożeny i Jerzego Wrona
700 1) ++ Kazimiera i Antoni Igielscy
2)+Paweł Hanak od córki Alicji
M.Op. + Józef Wiejacki od Renaty i Antoniego Słota
1800 + Józef Sutkowski
  SOBOTA
Ss + Danuta Gaj (gregorianka)
615 1)++ Jan Małopolski i żona Anastazja
2) Janusz Gawlikowski od rodziny Korusów
700 1) ++ Józef, Bronisław, Anna Jackowicz z okazji im. Józefa
2) +Franciszka (k) Salamon – od wnuczki Olimpii i Aleksandry
3) +Teodor Łątka od syna Kazimierza z żoną i dziećmi
4) +Franciszek Grzebień od rodziny Janowców
1800 ++ Józefa (k) Mieczysław Karpiel i syn Franciszek
  NIEDZIELA
Szp.
6:30
Dziękczynno-błagalna w intencji oddziału neonatologii za pracowników i ich rodzin
630 + Józef Podraza z okazji imienin
830 Pro populo
1000
(M. Op.)
++ Józef i Helena Próchnik
1000 + Danuta Gaj (gregorianka)
1130 1) ++ Józef (m) i Józefa (k) Nalepka
2) + Rozalia Kwaśny od syna Marka wraz z żoną i dziećmi
1400 + Helena Smalarz
1800 + Józef Piątek z okazji urodzin i imienin

 

W najbliższym czasie poza parafią zostaną odprawione nast. Msze Św.:
+ Franciszka Salamon od Ludwiki i Augustyna Łabno z rodziną

+ Franciszka Salamon od kuzyna Andrzeja z rodziną

+ Franciszka Salamon od rodziny Kierońskich

+ Franciszka Salamon od Doroty i Jerzego Baranowskich z rodziną

+ Franciszka Salamon od Marii Kaleta

+ Danuta Gdowska-Ziemska od Grażyny i Stanisława Markuckich

+ Danuta Gdowska-Ziemska od Jacka Gawrona

+ Danuta Gdowska-Ziemska od koleżanek z pracy: Renaty, Danuty

+ Danuta Gdowska-Ziemska od kuzyna Wacława z rodziną z Karwodrzy

+ Danuta Gdowska-Ziemska od koleżanki Anny Mazurkiewicz z mężem

+ Stanisława Gacek od rodziny Rogalów i Dudków

+ Stanisława Gacek od rodziny Ogielów z Łowczowa

+ Stanisława Gacek od siostrzeńca Albina z żoną i córkami

+ Stanisława Gacek od wnuka Arkadiusza Chmielowskiego z rodziną

+ Stanisława Gacek od Doroty i Stanisława Czapla z rodziną

+ Jan Bandyk od rodziny Gorzałczanych

+ Jan Bandyk od rodziny z Zalasowej

+ Jan Bandyk od Urszuli i Dominika

+ Jan Bandyk od Barbary i Karoliny

+ Jan Bandyk od Moniki i Radosława Płowieckich

+ Marian Kras od rodziny Kwieków z Tuchowa i Ryglic

+ Marian Kras od Uczennic klasy 5b liceum pedagogicznego – matura `65

+ Marian Kras od Mariola, Bogdana, Wojtka Kmietowiczów

+ Marian Kras od ucznia z liceum pedagogicznego Jana Sosina

+ Marian Kras od Barbary Dębosz

 

 

Intencje Mszy Świętych

 5-11.03.2018 r.

  PONIEDZIAŁEK
Ss. + Maria Piwowar od Agnieszki i Józefa Wzorków
615 + Danuta Gaj (Gregorianka)
730 1)+ Kazimiera Wójcik z ok. im.
2)+ Karol Nalepka od sąsiadów Kajmowiczów w 30 dn. po śm.
14:00 + Maria Olech od Pawła Surdel z Żanetą
M. OP + Paweł Hołowacz od kuzynki Zofii Poliszak z mężem
1800 1)+ Kazimierz (m.) Sajdak z ok. im.
2)+ Julia Duda
  WTOREK
Ss. + Maria Piwowar: od dyrekcji, rady pedagogicznej, pracowników administracji Szkoły Podstawowej Im. Stanisława Staszica w Tuchowie
615 + Danuta Gaj (Gregorianka)
730 + Aleksander Michałek w 6. rocz. śm. – od żony i dzieci
M. OP + Stanisław Mastalski od bratanka Sebastiana
1800 1)+ Genowefa Kamykowska Klimek w 11. rocz. śm.
2)+ Jan Sajdak od wnuczki Sandry
  ŚRODA
Ss. +Stanisław Mastalski od Krystyny Mitera z rodz.
615 + Danuta Gaj (Gregorianka)
730 1)+ Jan Bandyk
2)+ Kazimierz Malig
M. OP + Paweł Hołowacz od kuzyna Tadeusza Baran z rodz.
1800 1) ++ Kazimierz i Zofia Igielscy w dn. im. Kazimierza
2) + O Boże bł. W pracy dla Teresy
  Czwartek
Ss. + Maria Piwowar: od dyrekcji, rady pedagogicznej, pracowników administracji Szkoły Podstawowej Im. Stanisława Staszica w Tuchowie
SzP + Józef Buzowski od bratanka Stanisława Buzowskiego z rodz.
615 + Danuta Gaj (Gregorianka)
700 + Alfreda (k.) i Stanisław Sajdak
+ Mateusz Janik od Leszka, Moniki, Vivianki, Vanessy Stoch
1800 + Helena (k), Grzegorz (m), Henryka (k), Kazimierz (m)
  PIĄTEK
Ss. + Ewa Hadas od Tomasza Igielskiego z rodz.
615 1) + Danuta Gaj (Gregorianka)
2) + Krystyna Turaj od sąsiadów: Haliny i Mariana Zygadło
700 1) + Antonina Jękot
2) + Kazimiera (k.) Czekaj od rodz. Kajmowiczów z ul. Rolniczej
1630
M.Op.
++ Stanisława i Stanisław Chrzanowscy od wnuków
1800 ++ Helena i Artur Curlej
  SOBOTA
Ss. + Maria Piwowar od DSM z Tuchowa
615 + Danuta Gaj (Gregorianka)
700 1) ++ Piotr, Władysław,  Elżbieta Janiczek w 36 r. śm. Elżbiety
2) Podz. P. Bogu za opiekę w chorobie z prośbą o zdrowie
3) +Franciszka (k) Salamon – od Anieli Maczuga z synem Andrzejem i Dariuszem
4) + Adam Zaucha od Janusza i Bożeny Wajda
1800 + Władysław Łątka w 7 rocz. śm.

 

  NIEDZIELA
Szp. + Danuta Gdowska-Ziemska – od koleżanek z oddziału wewnętrznego
630 Pro Populo
830 1) + Danuta Gaj (Gregorianka)
2) + Mateusz Janik od najbliższych kolegów: Daniela, Łukasza, Konrada, Łukasza, Grzegorza, Jarka
1000
(M. Op.)
++ Maria i Józef Sajdak w 40 rocz. śm.
1000 + Kazimierz Karpiel
1130 1) + Jan Macheta
2) Z okazji urodzin Anny – Msza św. dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże
1400 + Katarzyna i Jakub Burnat
1800 O nawrócenie grzeszników

 

Poza parafią zostaną odprawione następujące Msze Święte:

+ Maria Olech od Janiny i Stanisława Gomółka z Bratkowic

+ Maria Olech od rodziny Osika z Bogoniowic

+ Maria Olech od Lucyny i Jana Pyrek z Karwodrzy

+ Maria Olech od współpracownika Jarosława z rodziną

+ Jan Sajdak od Grzegorza Maciak z rodz. z Dąbrówki Szczepanowskiej

+ Jan Sajdak od Honoraty Maciak z rodziną z Rychwałdu

+ Jan Sajdak od Pawła Sajdaka z rodziną

+ Jan Sajdak od Anny Woźniak

+ Józef Buzowski od rodziny Kapków z Rzepiennika

+ Józef Buzowski od Swatów z Siedlisk Bobowskich

+ Józef Buzowski od Marii i Krzysztofa Gurgulów

+ Mateusz Janik od kolegów i koleżanek z pracy

+ Mateusz Janik od kolegów i koleżanek z pracy

+ Mateusz Janik od Wojtka Sikory z rodziną

+ Mateusz Janik od Grażyny i Tadeusza Lach

+ Mateusz Janik od Magdaleny i Waldemara Smołucha

+ Mateusz Janik od Łukasza Brody

+ Mateusz Janik od kolegi Radosława Brody z Karoliną

+ Krystyna Turaj od Stanisława Turaja

+ Krystyna Turaj od Iwony Słowik

+ Krystyna Turaj od Zofii Onak z Karwodrzy

+ Krystyna Turaj od Edyty i Dariusza Gucwa z rodziną

+ Krystyna Turaj od rodziny Bień

+ Krystyna Turaj od rodziny Skrzypców

+ Krystyna Turaj od rodziny Jękotów

+ Kazimiera Czekaj od Danuty Gieradzkiej

+ Kazimiera Czekaj od siostrzeńca Wincentego z rodziną

+ Kazimiera Czekaj od siostrzenicy Joanny z rodziną

+ Adam Zaucha od Roberta, Artura i Beaty z rodzinami

+ Adam Zaucha od Anny Gurgul z rodziną i mamą

 

 

 

 

 

Intencje Mszy Świętych

w szpitalu

 

 

  CZWARTEK (08.03.2018)
Szp. + Józef Buzowski od bratanka Stanisława Buzowskiego z rodz.
          NIEDZIELA (11.03.2018)
Szp. + Danuta Gdowska-Ziemska – od koleżanek z oddziału wewnętrznego

 

Intencje Mszy Świętych

26.02.-04.03.2018 r.

  PONIEDZIAŁEK
Ss. + Krystyna Turaj – od rodziny Sobarniów ze Skrzyszowa
615 1. + Józef Cieślikowski
2. + Leszek Krężel – od rodziny Szymczaków
700 + Tadeusz Borowski – 1 r. śmierci
1800 1. + Józef Buzowski (Greg.)
2. + Jan Sajdak – od wnuków: Patrycji i Kamila
  WTOREK
Ss. + Adam Zaucha – od kolegów i koleżanek
615 1. + Józef Buzowski (Greg.)
2. + Kazimiera Czekaj – od Ireny i Romana Przybyłów z rodziną
700 1. + Władysława Zielińska – od koleżanek emerytek z GS Tuchów
2. + Michał Garbowski – od Krystyny i Piotra z dziećmi
1800 1. ++ Franciszka i Jakub Mack
2. + Stanisław Mastalski – od bratanicy Wioletty
  ŚRODA
Ss. + Władysław Igielski – od rodziny Bajorków z Olszyn
615 + Józef Buzowski (Greg.)
700 + Danuta Gaj – (Greg. – rozpoczęcie)
1800 1. + Paweł Hołowacz – od kolegi Bugajskiego z Mysłowic
2. + Helena Wrona – od Marii i Pauliny Wrona
  Czwartek
Ss. + Wojciech Pytel – od kolegów z pracy
SzP + Andrzej Pitala – od rodziny Wronów z Krakowa
615 + Józef Buzowski (Greg.)
700 1. + Danuta Gaj (Greg.)
2. + Antoni Woźniak – od szwagierki z synami
1800 + Helena Berdychowska
  PIĄTEK
615 + Józef Buzowski (Greg.)
700 1. + Danuta Gaj (Greg.)
2. + Wojciech Turaj – od rodziny Gierackich
1500 ++ Julia, Marian i Ryszard Dudowie
MOp + Józef Wiejacki – od Marii i Andrzeja Łątków z rodziną
1800 1. W int. Marka – z ok. 60 urodzin – w podziękowaniu za dotychczas otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i dalsze Boże błog.
2. + Karolina Płachno – 15 r. śmierci
  SOBOTA
Ss.  
615 1. + Kazimierz Przęczek
2. + Józef Buzowski – od chrześniaka Ryszarda Kukułki
700 1. + Danuta Gaj (Greg.)
2. + Jan Bandyk – 30 dzień po śmierci – od żony Haliny
3. ++ Jadwiga i Czesław Wiejaccy – w 6 r. śmierci Czesława
4. + Marta Wojtkiewicz – od Grzegorza Niemca z żoną
5. + Zofia Igielska – od Zakładu Pogrzebowego „Jasica”
1800 ++ Kazimiera i Bronisław Józefowicz oraz ++ zmarli z rodziny Gontarskich
  NIEDZIELA
Szp. Pro Populo 
MOp W pewnej intencji – od Róży św. Jadwigi
630 1. W int. Róży św. Jakuba
2. W int. Róży św. Krzysztofa
830 + Danuta Gaj (Greg.)
1000 1. W int. Zofii i Józefa Brzegowskich – z ok. 50 r. ślubu – z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia małżeńskiego i rodzinnego
2. + Maria Krzyżanowska – w rocznicę śmierci
1130 1. + Kazimierz Karpiel – z ok. imienin
2. + Tomasz Sajdak – 30 r. śmierci
1400 + Stanisław Sajdak – 1 r. śmierci
1800 + Kazimierz Mikos – z ok. urodzin i imienin

 

Legenda: Ss. – Msza święta w Kaplicy Sióstr Służebniczek na ul. Zielonej 10 (godz. 615), Szp. – Msza święta w Kaplicy Szpitalnej w Tuchowie (w czwartek 600, w niedzielę 630), MOp. – Msza święta w Kaplicy bł. Karoliny w Mesznej Op.

 

 

 

Intencje Mszy Świętych

w szpitalu

 

 

  CZWARTEK ( 2018)
Szp.  
                 NIEDZIELA (.2018)
Szp.  

 

Intencje Mszy Świętych

12-18.02. 2018 r.

  PONIEDZIAŁEK
Ss. +Józef Buzowski (Greg.)
615 +Maria Olech od rodz. Baranowskich z Dąbrówki Tuch.
700 1)+Jan Kras i Anna Szmek
2)W 22 urodziny Wojciecha o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
1800 +Franciszek Wajda w 17 r. śm.
  WTOREK
Ss. +Józef Buzowski (Greg.)
615 W 34 urodziny Grzegorza dziękczynno-błagalna
700 +Stefania Łątka 67 r. śm.
1800 1)Z okazji 10 urodzin Wiktorii
2)+Teodor Łątka od syna Stanisława
  ŚRODA
Szp. +Józef  Wiejacki od szwagra Augustyna z rodz
630 +Elżbieta, Władysław, Stanisław i Piotr Janiczek
830 1)+Józef Buzowski (Greg.)
2) + Kazimierz Malig od siostry Teresy
1000 ++Rozalia, Michał Kucharzyk i Michalina Tyndyk
1600 Z okazji 93 urodzin Katarzyny – dziękczynno-błagalna
M.Op
17.00
+Andrzej Skruch od Wojciecha Skrucha
1800 +Marian Hadas w 10 r. śm.
  Czwartek
Ss. +Józef Buzowski (Greg.)
615 +Józef Cich od rodz. Trzęsińskich
700 1)+Jan Sajdak od Wiktora z Kasią
2)+Wiesław Płachno od syna Roberta z rodz.
1800 +Jan Mielak w r. sm.
  PIĄTEK
Ss. +Józef Buzowski (Greg.)
615 +Franciszek Grzebień od syna Wojciecha z rodz.
700 1)+Edward Pindera z ok. im. i 10 r. śm.
2)+Edward Kot od syna Andrzeja z żoną
1800 Z okazji 14 urodzin Nikodema
  SOBOTA
615 1)+Józef Buzowski (Greg.)
2)+Adam Rempała od Justyny i Piotra Lipków
700 1)+Józef Siwak w 12 r. śm.
2)+Jerzy Karpiel od rodz. Gawlikowskich
1800 +Franciszka, Maria i Franciszek Czubowie
  NIEDZIELA
Szp. +Józef Kozik od Oddziału Ginekologiczno-Położniczego
630 ++Krystyna i Wojciech Malisiewicz
830 +Józef Ziółko 8 r. śm. od córki Ewy z rodz.
1000 +Józef Buzowski (Greg.)
M.Op
10.00
+Józef Wiejacki od córki Agnieszki z mężem
1130 1)+Kazimierz Smoleń 9 r. śm.
2)+Joanna Gubała od syna Andrzeja z rodz.
1400 +Jan Gogola 11 r. śm.
1800 PRO POPULO

 

Legenda: Ss. – Msza święta w Kaplicy Sióstr Służebniczek na ul. Zielonej 10 (godz. 615), Szp. – Msza święta w Kaplicy Szpitalnej w Tuchowie (w czwartek 600, w niedzielę 630), MOp. – Msza święta w Kaplicy bł. Karoliny w Mesznej Op.

Poza parafią w najbliższym czasie zostaną odprawione następujące Msze Święte

 

+Karol Nalepka od rodziny Wierzbickich i Skałoniów

+Karol Nalepka od rodziny Igielskich i Kitów

+Karol Nalepka od  Rafała Słowika z rodziną

+Karol Nalepka od rodziny Gawronów z Lichwina

+Karol Nalepka od Słowika z ul. Rolniczej

+Józef Cich od Tomasza i Renaty Kloch

+Józef Cich od zakładu pogrzebowego Jasica

+Józef Cich od Marii Sajdak z rodziną

+Józef Cich od Anny i Romana Wojtanowskich z rodziną

+Józef Cich od kolegi z liceum Janusza Ropskiego

+Paweł Hanak od Marty Kot z rodziną

+Paweł Hanak od Haliny i Wacława Sajdak

+Paweł Hanak od rodziny Kądziołków

+Paweł Hanak od Aleksandry i Tomasza Hudyka

+Paweł Hanak od Łucji i Wiktora Sajdak

+Franciszek Grzebień od grona pedagogicznego i pracowników sp. W Zabłędzy

+Franciszek Grzebień od grona pedagogicznego i pracowników sp. W Zabłędzy

+Franciszek Grzebień od dyżurnych ruchu stacji Tuchów

+Franciszek Grzebień od Anny Dębosz z rodzinom

+Franciszek Grzebień od Barbary i Kazimierza Sikora

 

 

 

Intencje Mszy Świętych

05-11.02. 2018 r.

 

  PONIEDZIAŁEK
Ss. +Maria Olech od kuzynki Danuty z rodz. z Zalasowej
615 1)+Stanisław Styrkowiec
2)+Stanisław Sajdak od pracowników Urzędu Miejskiego w Tuchowie
700 +Józef Buzowski (Greg.)
1800 1)+Zofia Hudyka
2)+Walter Małopolski od chrześniaka Jarka z Marią Teodorą-Darecką
  WTOREK
Ss. +Andrzej Piotrowski od Danieli Piotrowskiej z rodz.
615 1)+Zdzisław Sajdak  w 41 r. śm. od córki Bogusławy

2)+Maria Olech od Józefa Wiejackiego

700 1)+Józef Buzowski (Greg.)
2) +Józef Buzowski od wnuków Huberta i i Dariusza
1800 1)+Agata i Franciszek Kubicz
2)+Jan Sajdak od kolegów i koleżanek Ireny i Adama z firmy Taurus
3) +Józef Kajmowicz od córki Bożeny i wnuczki Alicji w 7 dn. po śm.
  ŚRODA
Ss. +Jan Sajdak od wnuków Patrycji i Kamila
615 +Józef Wiśniowski w 13 r. śm.
700 1)+Józef Buzowski (Greg.)
2)+Janusz Gawlikowski od syna z żoną i rodziną
3)+Jan Bandyk od żony Haliny w 7 dn. po śm.
1800 1)Msza dziękczynna za łaski które otrzymuje z i ntencji Stanisławy
2)+Paweł Hanak od syna Krzysztofa
  Czwartek
Ss. +Barbara Lachowicz od rodziny Koziołów
SzP +Łucja Peszka od koleżanek z pracy syna Mariana z Delikatesów Centrum
615 +Józef Cich od córki Aleksandry
700 +Józef Buzowski (Greg.)
1800 ++Maria i Marian Wójcikowie
  PIĄTEK
Ss. +Józef Cich od Alicji i Bogdana Płachno
615 1)++Jan, Bronisława i Janina Sowa
2)+Józef Buzowski od mieszkańców z ul. Mickiewicza
700 +Józef Buzowski (Greg.)
MOp +Józef Kras od brata Mariana z żoną
1800 +Józef Sutkowski
  SOBOTA
Ss. +Wojciech Turaj od Alicji i Jana Polak z ul Kąpielowej 50
6.15 1)+Barbara Lacchowicz od męża Władysława

2)+Łucja Peszka od syna Mariusza z żoną i dziećmi

3)+Karol Nalepka od rodziny żony w 7 dn. po śm.

7.00 1)W 50 rocznicę małżeństwa Teodozji i Mariana z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę matki Bożej
2)+Józef Buzowski (Greg.)
18.00 W 22 rocznicę ślubu Danuty i Krzysztofa
  NIEDZIELA
Szp. +Stefan Podobiński od koleżanek córki z Oddziału Noworodków
MOp +Jan Łątka 10 r. śm.
630 +Józef Buzowski (Greg.)
830 ++Stanisława, Jan, Roman Hudykowie
1000 +Maciaszek Wilhelm 29 r. śm
1130 1)+ Tadeusz Borawski 1 r. śm.
2)++Genowefa i Leon Eilmes
1400 PRO POPULO
1800 +Maria Burnat w 17 r. śm.

 

W najbliższym czasie poza parafią zostaną odprawione następujące Mszę Święte

Stanisław Sajdak od Małgorzaty i Bogdana Chrzanowskich

Stanisław Sajdak od Haliny i Kazimierza Kajmowiczów

Stanisław Sajdak od Małgorzaty i Romana Kuligów

Stanisław Sajdak od Władysławy Rąpały z rodz.

Stanisław Sajdak od Zofii Sajdak

Stanisław Sajdak od Adama Gąciarza z rodz.

Walter Małopolski od Katarzyny i Dariusza Ciszek z Gromnika

Walter Małopolski od pracowników firmy ROYAR

Walter Małopolski od domu pogrzebowego Salvation

Maria Olech od Doroty i Roberta Dobosz z Pogórskiej Woli

Maria Olech od Władysławy i Zbigniewa Korczyńskich

Maria Olech od Marioli i janusza Maślanka

Maria Olech od Natali i Mateusza Katra

Maria Olech od Krzysztofa i Janusza Janura

Maria Olech od Katarzyny i Marcina Pypeć

Maria Olech od Łukasza i Katarzyny Pypeć

Maria Olech od Urszuli Sukiennik z rodz.

Maria Olech od kolegów i  koleżanek Grzegorza i Mariana z Szwajcarii

Maria Olech od Grażyny i Krzysztofa Ziomek

Maria Olech od Kingi i Huberta Stępińskich

Jan Sajdak od Mariusza Olecha ze Szwajcarii

Jan Sajdak od zakładu pogrzebowego Salvation

Jan Sajdak od kolegów i koleżanek Ireny i Adama z firmy TAURUS

Jan Sajdak od Bożeny i Roberta Wiejackich z rodz.

Jan Sajdak od rodz. Zabawów z Łowczowa

Jan Sajdak od Bernadetty i Roberta Kapka

Jan Sajdak od kolegi Aleksandra Głąba

Jan Sajdak od Zbigniewa Krasa z rodz.

Jan Sajdak od rodz. Kapałków z Dąbrówki

Jan Sajdak od Anny, Oliwi, Stańczyk

Jan Sajdak od rodz. Knapik z Lichwina

Józef Buzowski od Urzędu Miejskiego w Tuchowie

Józef Buzowski od pracowników Pogotowia Ratunkowego z Szerzyn

Józef Buzowski od Marii i Władysława Barnasiów

Józef Buzowski od rodz. Kapków i Sukienników

Joanna Gubała od Henryki i Stanisława Kaput

Joanna Gubała od Barbary i Józefa Rzońcy

Joanna Gubała od Zofii i Kazimierza Ciupków

Joanna Gubała od Grażyny i Ryszarda Ciupków

Joanna Gubała od Małgorzaty i Bogdana Ciupków

Joanna Gubała od Marii i Jana Krupów

Joanna Gubała od Anastazji Ciupek

Joanna Gubała od Tomasza Igielskiego z rodz.

Józef Wiejacki od pracowników, kierownictwa koleżanek i kolegów z Grupy Azoty

Józef Wiejacki od pracowników, kierownictwa koleżanek i kolegów z Grupy Azoty

Józef Wiejacki od pracowników, kierownictwa koleżanek i kolegów z Grupy Azoty

Józef Wiejacki od  Danuty Chrzanowskiej

Józef Wiejacki od  Bożeny Łatka

Józef Wiejacki od  Janiny Łątka

Józef Wiejacki od  zakładu pogrzebowego Jasica

Intencje Mszy Świętych

29.01-04.02.2018r.

 

  PONIEDZIAŁEK
Ss. +Marta Wojtkiewicz od posła Jacka Osucha
615 +Antoni Nowak (Greg.)
700 1)+Stefan Giemza w 7 dzień po pogrzebie.
2)+Ewa Hadas od Roberta Hadasa
1800 1)+Leokadia Solarz i zmarli z rodz. Jeleniów
2)+Leszek Krężel od Jana i Bogumiły Piska
  WTOREK
Ss. +Ewa Hadas od rodz. Skórów
615 1)+Antoni Nowak (Greg.)
2)+Helena Poręba od szwagra Tadeusza
700 1)+Józef Kras od Marii Zgórskiej z rodz.
2)+Zofia Igielska od Anny Igielskiej z rodz.
1800 1)+Marta Wojtkiewicz od Barbary Malinowskiej
2)+Jerzy Karpiel od bratanka Miłosza z rodz.
  ŚRODA
Ss. +Leszek Krężel od sąsiadki Agnieszki z dziećmi
615 +Adam Rempała od Grzegorza Rempały
700 +Michalina, Weronika, Ignacy Wiśniowscy
1800 1)+Rozalia, Michał Kucharzyk i Michalina Tyndyk
2)+Marian Kras od córki Haliny z mężem w 7 dzień po pogrzebie
3)+Danuta Siwak w 10 r. śm.
  CZWARTEK
Ss. +Helena Poręba od Kazimierza i Kazimiery Kluzek
SzP +Zofia Igielska od Magdaleny i Sebastiana Bakulińskich
615 +Józef Buzowski (Greg.)
700 1)+Maria Przęczek w rocznicę śmierci
2)+Czesława Kowalska w 10 r. śm
1800 ++Anna i Franciszek Krawczyk
  PIĄTEK
SzP PRO POPULO
630 +Józef Buzowski (Greg.)
830 1)+W 3 r. śm. Mieczysławy Sowa-Maciejko od męża
2)+Joanna Gubała od Doroty i Janusza Strojny
1000 +Genowefa i Franciszek Skoczylas
1500 +Bogumiła Minor w 2 r. śm
1800 +Józefa Jagiełło w 13 r. śm.
  SOBOTA
Ss. +Edward Kot od Grzegorza Piątek z rodz
6.15 1)+Józef Buzowski (Greg.)
2)+Andrzej Skruch od zakładu pogrzebowego „Jasica”
7.00 1)+Maria Sitarz intencja córki Marii
2)+Józef Wiejacki od koleżanek córki Katarzyny: Anety, Jolanty, Anny, Iwony i Katarzyny
3)+Józef Kras od brata Mariana z żoną
4)+Wiesław Płachno od córki Izabeli z rodz.
18.00 ++Ryszard, Julia,Marian Dudowie
  NIEDZIELA
Szp. +Franciszek Grzebień od pracowników Działu Transportu Sanitarnego
630 1)Róża św. Łucji –
2)Róża św. M. M. Alacoque – O obfite łaski i Boże błogosławieństwo dla członków tych róż i ich rodzin, a dla zmarłych z tych róż o radość życia wiecznego.
830 +Józef Buzowski (Greg.)
1000 +Zofia Semczyszyn w 20 r. śm.
1130 1)PRO POPULO
2)W 25 r. ślubu Beaty i Adama msza dz/bł
1400 ++Stanisława Szymczak i Bronisława Niemiec
1800 ++Ofiary I i II wojny z terenu Ciężkowic i okolic

 

Legenda: Ss. – Msza święta w Kaplicy Sióstr Służebniczek na ul. Zielonej 10 (godz. 615), Szp. – Msza święta w Kaplicy Szpitalnej w Tuchowie (w czwartek 600, w niedzielę 630), MOp. – Msza święta w Kaplicy bł. Karoliny w Mesznej Op.

 

 

Intencje Mszy Świętych

22-28. 01. 2018 r.

 

  PONIEDZIAŁEK
Ss. +Marta Wojtkiewicz od Karoliny z rodziną.
615 ++Renata, Janina Zielińska od córki Małgorzaty z mężem
700 1)+Zmarli z rodziny Maciaszków
2)+Jerzy Karpiel od bratanka Krzysztofa
1800 1)+Antoni Nowak (Greg.)
2)+Józef Kras od siostry Marii Nowak
  WTOREK
Ss. +Józef Kras od Natalii Sajdak
615 1)+Jerzy Karpiel od bratanka Piotra z rodz
2)+Stanisław Sajdak od kuzyna Andrzeja z rodz.
700 1)++Maria i Edward Kajmowicz w 37 rocz. śm. Marii
2)+Maria Olech od Wiesławy i Romana Niziołków
1800 1)+Antoni Nowak (Greg.)
2)+Marta Wojtkiewicz od burmistrza Zakliczyna Dawida Chrobaka
  ŚRODA
Ss. +Maria Olech od szwagra Józefa
615 +Stefan Ryndak w 24 r. śm. i zmarli z rodziny.
700 1)++Wojciech, Józef i Zofia Baranowie od córki Janiny
2)+Stanisław Sajdak od siostry z mężem i synem
1800 1)+Antoni Nowak (Greg.)
2)+Wolter Małopolski od właścicieli firmy ROJAR
  CZWARTEK
Ss. ++Renata, Janina Zielińska od Teresa i Andrzej Piłatowie
SzP +Paweł Hanak od Grażyny i Jacka Kańków
615 +Jan Sajdak od Janiny i Teresy Grzenia
700 1)+Maria Gądek 2 rocz. śm.
2)+Maria Olech od Janusza Olech z rodz.
1800 +Antoni Nowak (Greg.)
  PIĄTEK
Ss. +Jan Sajdak od Wiesława Bulagi
615 1)+Józef Cich od syna z rodziną
2)+Paweł Hanak od syna Aleksandra z rodz.
700 +Kazimierz Wójcik w 8 rocz. śm.
1800 +Antoni Nowak (Greg.)
  SOBOTA
Ss. +Józef Cich od Anny i Jerzego Kwaśny
6.15 1)+Janusz Gawlikowski od córki z rodz.
2)+Teodor Łątka od córki Haliny z mężem i dziećmi
7.00 1)+Andrzej Szymański 8 rocz. śm.
2)+Marta Wojtkiewicz od wic.min. finansów Wiesława Jańczyka
3)+Franciszek Grzebień od syna Zbigniewa z żoną Edytą i dziećmi.
4)+Edward Kot od żony
18.00 +Antoni Nowak (Greg.)
  NIEDZIELA
Szp. +Stefan Podobiński od oddziału Ginekologicznego i Położniczego
630 +Helena, Julia, Andrzej, Stanisław Serwińscy
830 +Wiktoria, Jakub Witek
1000 +Salomea i Stefan Janiczek w 18 r. śm.
1130 1)++Maria i Jan Bujak, Janina, Władysław i Stanisław Mazurkiewicz oraz zmarli z rodzin.
2) +Franciszek Grzebień od syna Bartłomieja z rodz.
14.00 +Antoni Nowak (Greg.)
1800 +Józef Gogola

 

Legenda: Ss. – Msza święta w Kaplicy Sióstr Służebniczek na ul. Zielonej 10 (godz. 615), Szp. – Msza święta w Kaplicy Szpitalnej w Tuchowie (w czwartek 600, w niedzielę 630), MOp. – Msza święta w Kaplicy bł. Karoliny w Mesznej Op.

 

Poza parafią w najbliższym czasie zostaną odprawione następujące Msze Święte

  1. +Maria Olech od Krystyny Kukułka
  2. +Maria Olech od Arka Kukułki
  3. +Maria Olech od Rafała Kukułki
  4. +Maria Olech od Anny i Emila Rempały
  5. +Maria Olech od Wiesławy i Tadeusza Sobyra z Buchcic
  6. +Maria Olech od koleżanki Stanisławy Zabawa
  7. +Maria Olech od Anny Surdel
  8. +Maria Olech od Jadwigi Surdel
  9. +Stanisław Sajdak od Moniki Misztal z rodz.
  10. +Stanisław Sajdak od Doroty i Jakuba Kamykowskich z córką
  11. +Stanisław Sajdak od Zbigniewa Sajdaka z żoną
  12. +Stanisław Sajdak od kuzyna Mariana z żoną
  13. +Stanisław Sajdak od kuzyna Mariana z żoną
  14. +Stanisław Sajdak od kuzyna Marka z żoną
  15. +Andrzej Kuraś od Katarzyny Lachowicz z rodz
  16. +Andrzej Kuraś od chrześnicy Marty Chruściel – Zoń z rodz.
  17. +Franciszek Grzebień od wnuka Jarka
  18. +Franciszek Grzebień od wnuka Maćka z narzeczoną
  19. +Franciszek Grzebień od rodziny Marchwiców
  20. +Franciszek Grzebień od zawodników i działaczy Tuchovi Tuchów

Intencje Mszy Świętych

15 -21. 01. 2018 r.

 

  PONIEDZIAŁEK
Ss. +Antoni Nowak (Greg.)
615 1)+Zofia Hudyka
2)+Antoni Zięba od nauczycieli wych.fiz. SP w Tuchowie
700 1)+Marta Wojtkiewicz od sąsiadów Hanaków
2)+Daniel Lech od Teresy z dziećmi
1800 1)+Józef Sutkowski
2)+Józef Cich od Żony Doroty z dziećmi
  WTOREK
Ss. +Antoni Nowak (Greg.)
615 1)+Marta Wojtkiewicz od Barbary i Kazimierza Krogulskich
2)+Antoni Zięba od kl. III Tech. Hotelarskiego i Gastronomicznego z wychowawcami
700 1)O zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla Pawła
2)+Teodor Łątka od żony w 30 dzień po śmierci
1800 1)+Joanna Sokołowska w 13 rocz. śm.
2)+Paweł Hanak od syna Sebastiana
  ŚRODA
Ss. +Antoni Nowak (Greg.)
615 +Antoni Zięba od Zbigniewa i Jadwigi Hudyków
700 1)+Jan Mazur w 29 rocz. śm.
2)+Jan Sajdak od Heleny i Tadeusza Rozumek z rodz.
1800 1)++Magdalena Witkowska i Józef Czapla
2)+Józef Buzowski od siostry zięcia
  CZWARTEK
Ss. +Antoni Nowak (Greg.)
SzP + Daniel Lech od Renaty, Anny i Andrzeja Jasińskich
615 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Józefy z ok ur.
700 1)+W 1 rocz. śm. Piotra i w 2 rocz. śm. Karolinki
2)+Józef Buzowski od Haliny i Dariusza Chruścielów
1800  +Karol Adamczyk w 2 rocz. śm.
  PIĄTEK
Ss. +Antoni Nowak (Greg.)
615 1)+Jan Sajdak od rodz. Kolbuszów
2)+Andrzej Kuraś od chrześnicy Małgorzaty z rodz.
700 1)+Stanisław Sajdak od Romany Sikorskiej
2)+Stanisław Sajdak od Jolanty i Antoniego Wajda
1800 +Krystyna Wajda oraz zmarli z rodz.Wajdów
  SOBOTA +Antoni Nowak (Greg.)
Ss. +Antoni Nowak (Greg.)
6.15 1)+W 2 rocz śm Marii Bulaga
2)+Andrzej Kuraś od Jana, Janiny, Doroty Chruścielów
7.00 1)+Marta Wojtkiewicz od sąsiadki Marii Kajmowicz
2)+Maria Olech od rodz. Dobosz z Tarnowa
3)+Jan Sajdak od kolegów i koleżanek Ireny i Adama z firmy TAURUS
4)+Daniel Lech od Małgorzaty  Burza z rodz.
18.00 ++Elżbieta i Jan Kurczab
  NIEDZIELA
Szp. PRO POPULO
630 +Agnieszka Gawlica z ok. imienin
830 +Józef Podraza w 13 rocz. śm.
1000 +Antoni Nowak (Greg.)
1130 +Franciszek Ryndak od syna Piotra
14.00 +Edward Szeląg w 5 rocz. śm
1800 +za zmarłych cierpiących w czyśćcu

 

 

 

Intencje Mszy Świętych

08 -14. 01 2018 r.

 

  PONIEDZIAŁEK
Ss. Msza d/b z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo
615 +Marta Wojtkiewicz od Dyrekcji Szkół i Przedszkoli z gminy Tuchów
700 1)+Antoni Nowak (Greg.)
2)+Sylwestra(ona) i Kazimierz Wronowie
3)+Paweł Hołowacz w dn. imienin od siostry Edyty z rodz.
1800 1)O zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodz. Patyków
2)+Janusz Gawlikowski od żony Janiny w 7 dn. od pogrzebu
  WTOREK
Ss. W pewnej intencji od Zofii Piątek
615 1)+Franciszek Kras w 67 r. śm.
2)+Marta Wojtkiewicz od Aleksandry Ostrowskiej z mężem
700 1)+Antoni Nowak (Greg.)
2)+Antoni Zięba od Aleksandry i Tomasza Hudyków z rodz.
1800 1)++Ewa i Michał Biga i zmarli z rodz.
2)+Kazimierz Klimek od bratowej Stanisławy z synem
  ŚRODA
Ss. +Benedykt Gurbisz
615 +Maria i Jacek Patykowie
700 1)+Antoni Nowak (Greg.)
2)+Antoni Zięba od koleżanek i kolegów syna Jakuba z klasy gimnazjalnej
1800 1)++Józefa i Józef Rojkowicz i zmarli z rodz.
2)+Marta Wojtkiewicz od parlamentarzystów PiS-u z okręgu tarnowskiego
  CZWARTEK
Ss. +Antoni Zięba od Grzegorza i Danuty Maciaszek
SzP + Daniel Lech od Danuty Wyżykowskiej i Józefa Nowaka z M. Op.
615 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Józefy z ok ur.
700 1)+Antoni Nowak (Greg.)
2)+Daniel Lech od Krystyny, Natalii i Grzegorza Srebrów
1800  +Stanisław Igielski w 3 rocz. śm. Od żony i dzieci
  PIĄTEK
Ss. Antoni Zięba od Marcina i Wiesławy Hudyków z dziećmi
615 1)+Daniel Lecho od Józefa i Krystyny Próchnik z Szynwałdu
2)+Daniel Lech od kolegów i koleżanek z kl. SP w M. Op.
3)+Andrzej Kuraś od mieszkańców bl. 11 z ul. Reymonta
700 1)+Antoni Nowak (Greg.)
2)+Tadeusz Borawski od sąsiadów Danuty Lenard, Jolanty i Ryszarda Dziedzic
1800 +Stanisław Wójtowicz w 14 rocz. śm.
  SOBOTA
Ss. +Antoni Zięba od Magdaleny i Waldemara Smołuchów
6.15 1)+Władysław Obnowski w 17 r. śm. I zmarli z rodzin Obnowskich i Ryndaków
2)Daniel Lech od przyjaciół z Chorzowa
7.00 1)+Antoni Nowak (Greg.)
2)+Marta Wojtkiewicz od rodz. Kajmowiczów z ul. Rolnej
3)+Tadeusz Borawski od Krystyny Nalepka
4)+Tadeusz Borawski od Ewy Osika i rodz. Niemców
18.00 ++Jan i Antonina oraz zmarli z rodz. Jantoniów
  NIEDZIELA
Szp. +Franciszek Grzebień od Personelu Izby Przyjęć Odziału Chorób wewnętrznych
630 ++Władysława i Kazimierz Łątkowie
830 +Antoni Nowak (Greg.)
1000 PRO POPULO
1130 1)+Jan Wajda w rocz. śm.
2)Dz/bł z prośbą o dalszą opiekę MB dla pewnej osoby
14.00 +Marian Łątka w 26 r. śm.
1800 ++Jakub i Wiktoria Wojtanowscy

 

Legenda: Ss. – Msza święta w Kaplicy Sióstr Służebniczek na ul. Zielonej 10 (godz. 615), Szp. – Msza święta w Kaplicy Szpitalnej w Tuchowie (w czwartek 600, w niedzielę 630), MOp. – Msza święta w Kaplicy bł. Karoliny w Mesznej Op.

 

 

 

Intencje Mszy Świętych

01-07.01.2018 r.

 

  PONIEDZIAŁEK
Szp. PRO POPULO
630 +Antoni Nowak (Greg.)
830 1)+Mieczysława Sowa-Maciejko od męża z okazji imienin
2)+Sylwester Kras
1000 ++Julia i Jan Kierońscy w 22 rocznicę śm. Julii
1130 1)++Kazimierz, Władysław, Stanisław i Anna Rojkowicz
2)+Teodor Łątka od syna Ryszarda
1400 + Marta Wojtkiewicz od poseł Barbary Bobuli
1800 +Elżbieta, Anna, Maria.
  WTOREK
S.S. +Marta Wojtkiewicz od sąsiadów Tabisiów
615 +Antoni Nowak (Greg.)
700 1)+Kazimierz Buczyński w 1 r. śm.
2)+Joanna Gubała od siostry Stefanii z rodz.
1800 1)++Wiktoria i Benedykt Świderscy i zmarli z rodz.
2)+Andrzej Skruch od brata Stanisława z rodz.
  ŚRODA
Ss. ++Genowefa i Antoni Przybyłowie z ok. imienin Genowefy
615 +Antoni Nowak (Greg.)
700 +Zofia Hudyka
1800 1)+Franciszek Danik
2)+Danuta Siwek z ok. imienin
  CZWARTEK
Szp. +Andrzej Skruch od Doroty, Anety, Danuty z rodzinami
Ss. +Joanna Gubała od wnuka Sławomira
615 +Antoni Nowak (Greg.)
700 1)+Marta Wojtkiewicz od rodziny brata Tomasza

2)++Krystyna i Michał Słupscy

1800 ++Józef i Katarzyna oraz zmarli z rodziny Podrazów
  PIĄTEK
615 1)+Antoni Nowak (Greg.)
2)+Józef Kras od siostry Janiny Bernal
700 ++Rozalia i Michał Kucharzykowie oraz Michalina Tyndyk
1500 ++Andrzej i Krystyna Siwak od córki
1800 ++Genowefa i Stanisław Sukiennik
  SOBOTA
Szp. +Józef Kras od Katarzyny i Krzysztofa Nowaków
630 PRO POPULO
830 ++Stefan i Łukasz Suchan oraz zmarli z rodziny.
1000 1)+Wojciech Rojek
2)+Leszek Mikos w 4 rocznicę śmierci
1130 W 6 rocznicę urodzin Julii
1400 +Marta Wojtkiewicz od Bożeny i Kazimierza Kurczabów
1800 +Antoni Nowak (Greg.)
  NIEDZIELA
SzP +Wiesław Płachno od Oktawii Mirek
630 1)Róża św. Franciszka z Asyżu – o błogosławieństwo Boże dla członków Róży, dla ich rodzin, a dla zmarłych członków o radość życia wiecznego.
2)Róża św. Weroniki o błogosławieństwo Boże dla członków Róży, dla ich rodzin, a dla zmarłych członków o radość życia wiecznego.
830 PRO POPULO
1000 +Antoni Nowak (Greg.)
1130 1)+Julia, Henryk Bania w 16 rocz. śm. Julii
2)+Janina Maciaszek w 1 rocz. śm. I jej męża Zdzisława
1400 +Antoni Potok w 15 rocz. śm.
1800 +Andrzej Rubinowski-31 rocz. śm., i Stanisław Rubinowski w 23 rocz. śm.

 

Legenda: Ss. – Msza święta w Kaplicy Sióstr Służebniczek na ul. Zielonej 10 (godz. 615), Szp. – Msza święta w Kaplicy Szpitalnej w Tuchowie (w czwartek 600, w niedzielę 630), MOp. – Msza święta w Kaplicy bł. Karoliny w Mesznej Op.

 

 

Poza Parafią zostaną odprawione następujące Msze

 

+Marta Wojtkiewicz od sąsiadów Mariusieńskich

+Marta Wojtkiewicz od Beaty Szydło

+Marta Wojtkiewicz od Urszuli Ruseckiej

+Marta Wojtkiewicz od Burmistrza Tuchowa

+Marta Wojtkiewicz od Grażyny i Jacka Kasików

+Marta Wojtkiewicz od przewodniczącego RM w Tuchowie Ryszarda Wrony

+Marta Wojtkiewicz od Elżbiety i Roberta Kądziołków

+Marta Wojtkiewicz od społeczności Szkoły Muzycznej

+Marta Wojtkiewicz od rodz. Gładysz i Wszołek z Tuchowa i Lublina

+Marta Wojtkiewicz od wójta i RG Pleśna

+Marta Wojtkiewicz od wójta gminy Gromnik

+Marta Wojtkiewicz od Leszka Borguli z rodz.

+Marta Wojtkiewicz od Leszka i Wioli Szaramów z dziećmi

+Marta Wojtkiewicz od Ewy i Grzegorza Stanisławczyków z rodz.

+Marta Wojtkiewicz od Zuzanny i Wacława Prażuchów

+Marta Wojtkiewicz od Kierownictwa i pracowników Starostwa Powiatowego w Tarnowie

+Marta Wojtkiewicz od Kierownictwa i pracowników Starostwa Powiatowego w Tarnowie

+Marta Wojtkiewicz od Kierownictwa i pracowników Starostwa Powiatowego w Tarnowie

+Marta Wojtkiewicz od Kierownictwa i pracowników Starostwa Powiatowego w Tarnowie

+Marta Wojtkiewicz od Ryszarda Knapik

 

 

 

Intencje Mszy Świętych

25-31.12.2017 r.

 

  PONIEDZIAŁEK
Szp. +Tadeusz Konieczko, od pracowników oddziału położniczego w Tuchowie
630 1)+ Stanisław Janiczek
2)+Zofia Igielska od obecnych i byłych nauczycieli i pracowników SP w Łobzowie
830 1)+Teodor Łątka od żony Zofii
2)+Jan Gucwa
1000 1)  PRO POPULO
2)+Wiesław Płachno od żony i syna Przemysława
1130 1)+Za zmarłych z rodz. Borawskich
2)+Marta Wojtkiewicz od męża Michała
1400 +Mariusz Starzyk
1800 +Maria Olech (Greg.)
  WTOREK
Szp. +Wiesław Płachno od rodziny Molczyków
630 +Piotr Janiczek
830 ++Józef Jackowicz, Stefania i Jan Czenczek
1000 W intencji Ewy i Zbigniewa w 18 rocznicę ślubu
1130 1)+Za zmarłych z rodz. Gogolów i Samczyków
2)+Stanisław Sajdak od członków róży św. Jakuba
1400 +Maria i Kazimierz Londnik
1800 +Maria Olech (Greg.)
  ŚRODA
Ss. +Antoni Zięba od pracowników sklepu nr „6”
615 +Józefa i Stanisław Hudykowie
700 1)+Maria Olech (Greg.)
2)+Za dusze w czyśćcu cierpiące
1800 +Stanisław Hajduk w 21 rocznicę śmierci
  CZWARTEK
Szp. +Józef Buzowski od Joanny i krzysztofa Jęków
Ss. +Mateusz Janik od sąsiada Andrzeja Bernala z rodz.
615 +Józef Kras od Józefa Bałuta
700 +Maria Olech (Greg.)
1800 1) +Tadeusz Buzowski od żony, dzieci i wnuków
2) W intencji osób podejmujących duchową adopcję.
  PIĄTEK
Ss. +Krystyna Turaj od sąsiada Pawła Hudego z rodz.
615 1)+Stanisław Mastalski od brata Józefa z rodz.
2)+Stanisław Mastalski od siostry Anny z rodz.
3)+Władysław Igielski od syna Tomasza z rodz.
700 1)+Maria Olech (Greg.)
2)+Mateusz Janik od rodziny Wojciechowskich
1800  +Mieczysław Gawron
  SOBOTA
Ss. +Wojciech Pytel od Renaty i Jakuba Ligara
615 1)+Zofia Hudyka
2)+Stanisław Sajdak od rodz. Nalepków
7.00 1)+Maria Olech (Greg.)
2)+Józef Kras od chrześnicy Moniki z rodz. w 30 dz. po śm.
3)+Władysław Igielski od córki Katarzyny z rodz.
4)+Antoni Zięba od mieszkańców ul. Kąpielowa i Podwale
1800 + Eugeniusz Pyciński z okazji imienin
  NIEDZIELA
SzP +Maria Olech od Marii i Jacka Chwistków z rodz.
630 +Marian Szymański
830 +Andrzej Pitala od Stanisława Machety
1000 +Melania i Maria Gawron
1130 1)Zuzanna Ryba w 18 rocznicę urodzin
2)Wojciech Turaj od koleżanek: Renaty, Wiesławy,Barbary i Renaty
1400 +Olga i Jan Wilaszkowie
1800 PRO POPULO

 

Legenda: Ss. – Msza święta w Kaplicy Sióstr Służebniczek na ul. Zielonej 10 (godz. 615), Szp. – Msza święta w Kaplicy Szpitalnej w Tuchowie (w czwartek 600, w niedzielę 630), MOp. – Msza święta w Kaplicy bł. Karoliny w Mesznej Op.

W najbliższym czasie poza parafią zostaną odprawione następujące Mszę Święte

+Andrzej Pitala od rodz. Stefanów z córkami

+Andrzej Pitala od Pawła Machety z dziećmi

+Andrzej Pitala od Jana Machety

+Andrzej Pitala od Krystyny Janiczek

+Andrzej Pitala od Jadwigi i Pawła Kras z dziemi

+Andrzej Pitala od Wiesławyi i Tadeusza Sobyrów

+Andrzej Pitala od Sklepu ogóln.-spoż. POLMART w Tarnowie

+Andrzej Pitala od rodz. Syczków

+Andrzej Pitala od Beaty i Bogdana Stefanów z Buchcic

+Andrzej Pitala od Wiesława Krasa

+Stanisław Sajdak od prac. Ośrodka Pomocy Społecznej wTuchowie

+Stanisław Sajdak od prac. Gminej Administracji Oświaty w Tuchowie

+Stanisław Sajdak od Marii i Stanisława Słowik

+Stanisław Sajdak od Marii i Władysława Góralów z rodz.

+Stanisław Sajdak od Anny i Zdzisława z rodz

+Stanisław Sajdak od Marii i Zbigniewa Skrężyna z rodz.

+Stanisław Sajdak od Chrześnicy Żanety z mężem

+Stanisław Sajdak od kuzyna Wiesława z rodz

+Stanisław Sajdak od Włodzimierza Maciasza z żoną

+Stanisław Sajdak od kuzyna Romana Guta z rodz.

+Stanisław Mastalski od Krystyny i Kazimierza Niemiec

+Stanisław Mastalski od Kazimiery i Kazimierza Hudyków

+Stanisław Mastalski od Józefa Majchera

+Stanisław Mastalski od rodz. Wiejackich

+Stanisław Mastalski od rodz. Furów

+Stanisław Mastalski od rodz. Sikorów

+Stanisław Mastalski od rodz. Mikosów i Ptaków

+Stanisław Mastalski od Katarzyny Augustyn z mężem i dziećmi

+Stanisław Mastalski od Zofii i Emilii Buś

+Stanisław Mastalski od Katarzyny i Sławomira Ciupek z córką

 

Intencje Mszy Świętych

18-24.12.2017 r.

 

  PONIEDZIAŁEK
Ss. +Józef Kras od rodz. Różyckich
615 1)+Janina Pazdur
2)+Andrzej Skruch od córki Bożeny z mężem
700 + Edward  Kajmowicz w 2 rocz. śm. oraz żona Maria
1800 1)+Maria Olech (Greg.)
2)+Marek Majchrowicz w 5 rocz. śm.
  WTOREK
Ss. +Andrzej Skruch od Krystyny Kawy z Zalasowej
615 1)+Jadwiga i Leopold Krugerowie
2)+Joanna Gubała od syna Mariana z rodz.
700 1)+Marek Wrona
2)+Ewa Hadas od Anny i Zdzisława Zduniów z rodz.
1800 1)+Maria Olech (Greg.)
2)+Barbara Szarek od bratanka Stanisława z Kanady
  ŚRODA
Ss. +Joanna Gubała od wnuków: Łukasza, Adriana i Wiktorii
615 +Józefa i Stanisław Hudykowie
700 1)+Władysław Rogoziński w 7 rocz. śm.
2)+Leszek Krężel od szwagra Mariana z rodz.
1800 1)+Maria Olech (Greg.)
2)+Helena Poręba od wnuka Kamila
  CZWARTEK
Ss.

Szp.

+Jerzy Karpiel od Wojciecha Łątki

+Maria Kaczmarek od chrześnicy Katarzyny z rodz.

615 +Adam Rempała od Andrzeja i Teresy Sajdaków
700 1)+Kazimiera(f) Czarnota, Czesława(f) i Tadeusz Skruchowie
2)+Zofia Igielska od członkiń róży św. Teresy od Dzieciątka Jezus
1800  +Maria Olech (Greg.)
  PIĄTEK
Ss. +Barbara Szarek od bratanka Romana z Kanady
615 1)+Maria Kaczmarek od koleżanki Ziuty Wojny
2)+Jerzy Karpiel od brata Łukasza z rodz.
700 1)+Zofia i Józef Mrozowie
2)+Leszek Krężel od Kazimierza Dudka z żoną
1800  +Maria Olech (Greg.)
  SOBOTA
Ss. +Helena Poręba od Piotra Poręby z rodz.
615 1)+Maria Olech (Greg.)
2)+Andrzej Kuraś od Wiesława Kurasia z rodz.
7.00 1)+Emilia i Władysław Stańczykowie
2)+Marta Wojtkiewicz od córki Anny z rodz.
3)+Antoni Zięba od Zofii i Szymona Hanak z rodz.
4)+Daniel Lech od sąsiada Łukasza Barana z żoną i synami
18.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące
  NIEDZIELA
SzP + Barbara Szarek od Katarzyny Szarek z rodz.
630 +Maria Olech (Greg.)
830 + Ewa i Jan Dziga
1000 +Stefania i Józef Dymon
1130 1)+Amalia i Stanisław Czachor
2)+Jan Sajdak od Marii i Władysława Sukienników
1400 +Stanisław, Elżbieta, Ferdynand, i Teresa Pyrda
2400 Wigilia Bożego Narodzenia
  1)+Franciszek Szary i zmarli z rodzin Gzylów i Szarych
2)+Antoni Sajdak
3)+Adam Łątka z okazji imienin
4)+Władysław i Władysława Sajdakowie w r. śm.

W najbliższym czasie poza parafią zostaną odprawione następujące Mszę Święte

+Helena Poręba od Moniki i Sandry Poręba

+Helena Poręba od Szwagra Kazimierza Poręby

+Helena Poręba od Marzeny Kowalskiej z rodz.

+Helena Poręba od Katarzyny i Andrzeja Madejskich

+Helena Poręba od  Róży i Mariusza Poręby z córkami

+Zofia Igielska od Anny Igielskiej z rodz

+Zofia Igielska od Magdaleny i Sebastiana Bakulińskich

+Zofia Igielska od Katarzyny I Tomasza Bakulińskich

+Zofia Igielska od Joanny i Andrzeja Igielskich

+Zofia Igielska od rodz. Edmunda Bojanowskiego

 

 

Legenda: Ss. – Msza święta w Kaplicy Sióstr Służebniczek na ul. Zielonej 10 (godz. 615), Szp. – Msza święta w Kaplicy Szpitalnej w Tuchowie (w czwartek 600, w niedzielę 630), MOp. – Msza święta w Kaplicy bł. Karoliny w Mesznej Op.

 

 

Intencje Mszy Świętych

11 -17.12 2017 r.

 

  PONIEDZIAŁEK
Ss. +Daniel Sajdak od kuzynki Natalii z mężem i dziećmi
615 + Józefa i Stanisław Hudyka
655 1) +Maria Olech greg.
2) +Maria Kozioł
1800 1) +Józef Sutkowski
2) +Władysław Igielski od rodziny Siwków
  WTOREK
Ss. +Michał Garbowski  od kuzynki Apolonii z mężem i rodziną
615 +Daniel Sajdak od Renaty i Bogdana Dzięgielewskich
655 +Maria Olech greg.
1800 1) +Janina i Stanisław Głos
2) +Antoni Zięba od Elżbiety i Marka Srebro
  ŚRODA
Ss. +Michał Garbowski od kuzynki Ireny z rodziną
615 +Adam Rępała od Romany Sikorskiej
655 +Maria Olech greg.
1800 1) +Bronisława, Józef i syn Marek Maciaszek w 19 r. śm. Marka
2) +Daniel Lech od Marii i Czesława Krogulskich

 

 

  CZWARTEK
Ss. +Wojciech Turaj od pracowników firmy Taurus
SzP +Andrzej Pitala od Mateusza Mączki
615 +Jadwiga Górowska od Józefa i Agnieszki Wzorek z rodz.
655 1) +Andrzej Kuraś od Marii i Edwarda Kapka
2) +Maria Olech greg.
1800 W int. Otylii z podziękowaniem za łaski i z prośbą o zdrowie, błog. z okazji imienin i urodzin
  PIĄTEK
Ss. +Jadwiga Górowska od Alicji i Bogdana Płachno
615 +Maciej Godyń
655 +Maria Olech greg.
1630 MO +Władysław Igielski od Mikosów z Mesznej
1800 1) +Zofia, Ludwik Kosińscy i ich rodzice
2) +Józef Sutkowski w 4 r. śm.
  SOBOTA
Ss.  +Paweł Hołowacz od Janiny Bryl z rodziną
615 1) +Jadwiga Górowska od Wandy i Waldemara Siwek
2) +Wojciech Pytel od kolegów z pracy
655 1) +Władysław Igielski od kuzyna Jacka Dudka z żoną
2) +Maria Olech greg.
3) +Stanisław Mastalski od siostry Krystyny z rodziną
4) +Adam Zaucha od rodziny Szablowskich
1800 +Jan, Zofia, Maria
  NIEDZIELA
Szp. +Krystyna Turaj od Adama i Teresy Zając
630 +Piotr Janiczek
830 +Maria Olech greg.
1000 +PRO POPULO
1130 1) +Marek Wrona
2) +Mateusz Janik od Marii Stoch i Marty Wojtkiewicz z rodziną
1400 +Władysław Szymański w 30 r. śm. od córki Jadwigi
1800 +Daniel Sajdak od Lidii i Stanisława Zgłobisz
MOp. +Józef, Jan i Ludwika Żółtek

 

Legenda: Ss. – Msza święta w Kaplicy Sióstr Służebniczek na ul. Zielonej 10 (godz. 615), Szp. – Msza święta w Kaplicy Szpitalnej w Tuchowie (w czwartek 600, w niedzielę 630), MOp. – Msza święta w Kaplicy bł. Karoliny w Mesznej Op.